Bezini atmamı istemiyor

felah soruyor: 6

Merhaba.Oğlum artık bezini kendi parçası olarak görüyor sanırım. Değiştirdikten sonra kendisi attım diye bir heves banyoya bırakmaya götürürdü öncesinde ama şu aralar atmamı istemiyor.Ağladığı da olmuyor değil.Hadi buraya bırakalım el sallayalım ona vs.diyorum ama ne yapmam gerektiğinin çok bilincinde değilim açıkçası.Bu konuda bilginiz varsa faydalanmak isterim.
Teşekkür ediyorum şimdiden.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


felah

Teşekkür ederim luce anima.Onu denedik biraz.İlk başlarda basket oyununu sevdi ama atmaya kıyamıyor resmen :) Geçici bir dönemdir muhtemelen dediğiniz gibi.Sadece nasıl yaklaşsam diye fikir alayım dedim.


nilan

Bizde de bu durum var. aliyor eline vermiyr. Oyunla atiuoruz bezimizi cope.


sevcanvet

ben olsam izin verirdin kakalı değilse saatlerce dolaştırsın elinde, kaka yaptığındada çaktırmadan başka bez verirdim


felah

nilan durum aynı yani.sevcanvet dediğinizi az da olsa denedim. elinden düşürmek istemedi.farklı bez verdim ona da kanmadı. epey sahiplenmiş durumda.


ayazakasyam

Bizimkide çok sahipleniyor,biz şöyle bir yol izliyoruz değiştirince eline veriyorum kendisi göürüp çöpe atıyor,hani oğlum nerde diyorum yok gitti diyor.Oyun haline getirdik.


maavii

Kirlenmis artik temiz bi bezin var falan desen... ya da temiz bezini kendisnin getirmesini istesen degistirmeden once mesela... ise yaramaz mi ki?Cevaplamak için Üye ol