Levent'te yuva arıyorum

kertenkele soruyor: 10

Levent civarında 2 yaşındaki kızım için yuva arıyorum.Çalıştığım için yuvaları gezme fırsatım pek yok.Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


jildando

Bjk kolejinin anaokulu var, akatlar da gerci, Levent te oturan bir arkadasim oraya gonderiyor. Benim kızımda Emirgan subesine gidiyor. İkimizde cok memnunuz.


kertenkele

Merhaba,

Ben büyük bir okul düşünmüyorum .Kolejler 2 yaş için çok sıkıntılı olabilir .Çilek Çocukevi varmış Levent'te .Çok güzel şeyler duydum orayla ilgili.Kadro çok ilgiliymiş.Ortam da çok güzel hazırlanmış.Fırsatını bulur bulmaz oraya gidip bir görmek istiyorum.Gideyim sizinle de paylaşırım.Çok ta dolaşmak istemiyorum.Zaten zamanım da yok.Bir de her gün 20 dk oyun gruplarıyla İngilizce yapıyorlarmış.Bu da çok hoşuma gitti .Aslında en önemlisi huzurlu ve mutlu olabileceği bir yer olması.


Neslihan

Cilege kardesimin kizi gidiyor. Benim bildigim tam gün 5'te bitiyor. Calistiginizi söylemissiniz bu saat size uyuyor mu? Ayrinti sorarim ama bir keresinde baska alternatifler varsa arastir demisti.


kertenkele

Bugün uğrama fırsatı buldum.Çalışan anneler için nöbetçi öğretmen varmış.Benim için sorun olmaz . Annem oraya yakın oturuyor.Servis 5'te bırakabilir. Çileği çok beğendim.Yöneticisi işe hakim ve bana çok güven verdi.Ortam çok huzurluydu ve en önemlisi çocukların neşesi de bana referans oldu.Yapılan çalışmalar da çok hoşuma gitti.Abartıdan uzak ve naturel bir yuva. Bir de o yaş grubu için merdiven yok ,bu da güvenlik açısından çok önemli.Galiba ben kararımı vermek üzereyim .Ama yine de orayla ilgili bilgilerinizi bana yazarsanız sevinirim. Ablanıza sorarmısınız artılarını ve eksilerini..
Teşekkürler,


kertenkele

Orada 2 Çilek var. Biri Yeni Çilek .Ben diğerine gittim.iven

Merhaba, bende kızımı eylül ayında krese yazdırmayı düşünüyorum, bu kreş iyi gibi görünüyor çocuğunu gönderen arkadaşlar yorum yazarlarsa çok mutlu olurum


eciko

Merhaba;

Ben de LEvent-Akatlar-Etiler civarında kreş arıyorum, ama pek bir tavsiyeye ulaşamadım. Çilek çocukevi hakkında iyi şeyler okudum, bu aralar bir de akatlar playhouse'ı araştırıyorum, görüştüğüm kadarıuyla orası da iyi bir yere benziyor, araştırmanıza dahil edebilirsiniz belki.


iven

Merhaba,

Akatlar bizim için biraz ters oluyor. Benim için levent, balmumcu, şişli ve beşiktaş uygun. Şimdilik Sevgi Yumağı Balmumcu şubesini ve Çilek Çocuk Evi (Levent)'ni düşünüyoruz. Sevgi Yumağı ile görüştük fena değil gibi görünüyor henüz tam bir karar vermiş değiliz, gittiğimizde çocuklar uyuyorlardı bu nedenle okulun tamamını gezemedik (birkaç kez daha ziyaret etmekte fayda var) birde joyfullhouse balmumcu şubesine baktık daha önce bu okulla ilgili ablamdan çok iyi referans almıştım açıkçası ilk düşündüğüm yerde burasıydı fakat burası içime sinmedi. Geçen süre içerisinde çok aşırı kalabalıklaşmış toplamda 6 sınıf var ve heryer çocuk dolu yürümek bile güç, pencereler çok küçük ve bahçedeki ağaçlardan dolayı içerideki ortamı karanlık gösteriyor (kasvetli gibi geldi bana) bunun dışında yetkililer çok iyi güler yüzlü, çocuklar mutlu gözüküyor ama dediğim gibi tam gün çocuğun orada kalacağını düşünürsek bana çok aşırı kalabalık geldi bu nedenle düşünmüyorum. Öğretmenlerinde bu kadar kalabalıkta her biriyle ayrı ayrı ilgilenmeleri çok güç olur diye düşünüyorum ama bunun dışında gerçekten yetkililer ve öğretmenler çok iyi ve güleryüzlülerdi.  Çilek Çocuk Evi'ni hiç duymadım sadece internetten araştırdım önümüzdeki günlerde ziyaret edip yine buradan paylaşırım. Yine sizinde deneyimleriniz ya da duyumlarınız varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.eciko

Merhaba İven,

ben Ankara'da oturuyorum, önümüzdeki aylarda taşınacağız 4.Levent'e, bu nedenle şu anda elimden internette araştırma yapmaktan fazlası gelmiyor malesef. Burada da çok yazdım ama annelerden çok geri dönüş alamadım. Özellikle çilek çocukevi ile ilgili gözlemlerinizi paylaşabilirseniz ben de çok çok minnettar olurum.

Teşekkür ederim şimdiden, kolaylıklar diliyorum.


ardaseher

ben de Ankara da oturuyorum  eylül ayında 4. leventte taşınacağız  çok araştırdım sihirli saatleri öneren arkadaşlar var oğlum eylül ayında 20 aylık olacak hala kararsızım  bakıcımı kreş mi die çünkü bakıcıdan memnun kalmadım arkadaşım  önermişti bir yakınıymış  güya her şeyi çok iyi yapıyormuş  yani aynı şeyleri yaşamak istemiyorum sinirim bozuluyor Cevaplamak için Üye ol