Gece ağlama krizleri

sanem_leyla soruyor: 4

Gece uyanıp ağlama krizine giriyor. Yaklaşık yarım saat ağlıyor. hiçbirşekilde susturamıyorum. neden kaynaklanıyor olabilir? daha önce hiç böyle birsey yaşamamıştık. Kızım 2 ay önce kreşe başladı ben de işe başladım. Gayet kolay alıştı okula. İlgisü olabilir mi? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız. Şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


nevinc

Mrb anlattiginiz olay büyük ihtimal gece terörü kizim gecen sene 1 ay kadar yasadi berbat bir durum netten arastirirsaniz anlarsiniz sevgiler :)


selencem

Gece terörü durumu bir nevi uyurgezerlik gibi. Asla sakinleşmiyor, biz nette yazanların aksine ışık açıp uyandırarak uzun sürede susturabiliyorduk. Sonradan anladık gece terörü olduğunu. Tv-ipad hiç açmayınca 1 haftada düzelmişti. Bence tetikleyen o dönem benim yoğun çalışmamdı ama çözüm kolay oldu.


Meteboy

Kreşe başlamasıyla ilgisi olabilir, bizimkinde de başta hiç bir sıkıntı yaşamamıştık, iki üç ay sonra problem yaşamaya başladık. Kreşteki öğretmeni ve idarecisi ile durumu bir görüşün derim. Sadece gece mi ağlıyor?


maya_79

Benimki de gece uzun uykusundan ilk uyandığında sizinki gibi ortada hiçbirşey yokken ağlıyor. Ama kucağa alıp gezince susuveriyor, bu her gece aynı, biz artık şımarıklığına yorduk. Nerden nasıl öğreniyor daha bir yaşındaki bebek anlamıyoruz.Cevaplamak için Üye ol