Ankara'da ''çocuk acil''i olan hastaneler

aysen_alp soruyor: 10

Ankara'da ''çocuk acil''i olan hastaneler hakkında bilgisi ve tecrübesi olan anneler paylaşabilir mi lütfennn!!?.. 

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


Loxodonta

Benim bildiğim Hacettepe ve Başkent'in var acilleri. Hacettepe genelde çok kalabalık oluyor. Ben hiç acile gitmedim ama Başkent'in acilinin iyi olduğunu duymuştum oraya giden arkadaşımdan.


yaprak

Güven Hastanesinin 24 saat cocuk acil dr u var.biz cok defalar göturduk.AKsamları genelde Hakkı bey oluyor, cok ıyı bır dr


aysen_alp

teşekkürler loxodonta.. umarım ihtiyacın olmaz. geçen hafta biz kötü bir tecrübe yaşadık. akşam saatlerinde oğlum düştü, kolunda bir sorun vardı sürekli ağladı, aklıma ilk gazi hastanesi  geldi. çocuk acili var diye, fakat çok kalabalık yaralı hasta çocuklar v.s.. önce ağrı kesici verdiler, sonra 4 defa  film çekildi ve kırık olduğu anlaşıldı :(( tabii oğlum ilk defa böyle bir ortam gördüğünden sürekli ağlıyordu dşarı çıkmak istiyordu (ağrı kesicinin etkisiyle ağrısı dinmişti sanırım dışarı çıkarınca rahatlıyordu) 2 saat kadar ortopedi böl. gelecek doktorun bekledik... kolunu alçıya almaları gerekiyormuş, beni dışarı çıkardılar, oğlumun ağlamaları anne anne diye seslenişi ve çaresizliğim çıldırttı beni. şimdi kızıyorum kendime neden çıktım ki ben tutsaydım çocuğumu... o gün bugündür gece anne diye ağlayarak uyanıyor evde bir an olsun beni gözünden kaçırsa hemen telaşlanıyor korkuyla aramaya başlıyor.. daha hızlı ve anlayışlı doktorların bulunduğu bir hastane hayal mi? boşuna mı arıyorum??!!..


aysen_alp

teşekkür ederim yaprak, aklımda olsun arayıp detaylı bilgide alırım güveb hastanesinden :)


ozdeniz

Çocuk büyük farketmez, Güven gerçekten acil de iyiaysen_alp

çok üzüldüm yaşadıklarınıza, çok geçmiş olsun iyidir umarım şimdi.. Olası hastalıklara ve kazalara  karşı hastaneler konusunda daha önce bir araştırma yapılmalıymış, benimde  o panikle aklıma ilk  gazi hastanesi gelmişti :)) neyse ki şimdi b planımda var. 


nisa06

geçmiş olsun.biz yıllarca Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi nin çocuk aciline gittik.kalabalık olması dışında ilgi alaka teşhis tedavi gayet iyiydi.laboratuvarları da sürekli açık.ve güvenilir.


Ulku

gazinin cocuk acilinde bizim de kotu tecrubemiz var.
baskentinkine giderdik bir zamanlar.
son olarak mesa (tobb etu) nin acilinde karar verdik. cok cok iyi doktorlari var.ildeniz

vala tıp fakültesi ve hacettepe gidilecek gibi değil hele sami ulus filan felaket her analamda güven hastenesi sgk ile anlaşmalı ve ya başkent değilsede önemli değil.


iflah_olmaz

GÜVEN DİYORUM.Cevaplamak için Üye ol