Ninni indirebileceğim yerli ve yabancı siteler?

gokalpileseyrialem soruyor: 4

mp3'e yüklemek için ninni indirebileceğim site linklerini paylaşabilirmisiniz? You tube,prima isme özel ninni ve meyrafunclup dışındaki yerli ve yapancı ninniler için link payşalımı rica ediyorum.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


turab571

youtube'dan indirebiliyorsanız ben mothergoose club'ın şarkılarını çok dinletiyorum bizimkine klipleride çok güzel izletmek isteyebilirsiniz. özellikle uyutmak için ninni istiyorsanız twinkle twinkle little star ve rock a bye baby bu amaca uygundur.gulenozel

Torrent kullanabilirsiniz, ilk once bilgisayarınıza Torrent programı indiriyorsunuz ( ben bittorrent kullanıyorum), daha sonrasında da turktorrent ya da kickasstorrent gibi sitelerden istediğiniz ninniyi hatta albüm olarak indirebilirsiniz.


gokalpileseyrialem

Merhaba;

Hamilelik annelik bebek bakımı ve çocuk gelişimi ile ilgili kendi tecrübelerimle yazdığım bir blogum var. Bebeğim için oluşturduğum yerli ve yabancı şarkılardan oluşan bir liste yaptım. Sizlerde beğendiklerinizi youtube mp3 aracılığı ile bilgisayar,tablet telefon ve mp3 lerinize indirerek bebeklerinize dinletebilir ve uyutabilirsiniz.
Diğer merak ettiğiniz konular içinde blogtan faydalanabilirsiniz. 
Sevgiler.Cevaplamak için Üye ol