erkek anneleri bir bakın lutfen hangi bez

bersu_792 soruyor: 10

erkek bebek anneleri hangı marka bezden memnunsunuz 8aylık bır oğlum var prima kullanıyorum ama geceleri çişi dısına cıkıyor sızler hangı marka kullanıyor ve memsunsunuz oğlum 9kılo 4 numara 7 18 kılo olan boyunu kullanıyorum yoksa bır buyuk boyamı gecsem

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


ekim_

ben hep bir büyük boy kullandım ve bu sorunla hiç karşılaşmadım.sen de bir dene istersen, en azından geceleri dene istersen


kader_eymen

uyu oyna  prima 4 ve aktif bebek prima 4 kullanıyorum, 11 kiloyuz, bir sorun yaşamıyoruz.


CiciAnne

primayı doğduğumuzdan beri aralıklarla deniyoruz; zira kocamda prima takıntısı var ve her seferinde aynı problemle karşılaşıyoruz. Ne çişi ne kakayı içinde tutmuyor... Ben fazla bez denemedim fakat primayı değiştirip huggies aldığımda çok memnun kaldım ve öyle devam ettim. Hala eşim 3-4 pakette bir prima alsa da inatla huggiesimize devam ediyorum ve çok memnunum.


Asude_42

Bizde doğduğundan beri prima kullanıyoruz. 2 numarada baya bi sızdırma problemi yaşadık. Ama şimdi binde bir oluyor. benim oğlum da 9500 kg ve 7-18 kg 4 no kullanıyoruz.


adilcan

ben huggies den çok memnunum 4+ kullanıyorum oğlum 9.6 kg
sevgilerAysegul_

ben primanın belinden kaka taşırmasından çok bunalmıştım, her kakada oluyordu nerdeyse. nomalde 3 no kullanırken huggiesin 3 no.su küçük geldi, 4 no huggies ise sürekli bacak fırfırından kaka taşırdı. şu an 2 aydır molfiks kullanıyorum 4 no. oğlum 9 kg olmalı (2 aydır tartılmadı da :) tam geliyor, taşma da olmuyor. hiç pişik de olmadı.


Marlasinger

Prima benim iki bebişimde de hem pişik yaptı hemde taşırdı.Bende uzunca bir süre huggies kullandım.Bi ara evy baby denedim o da çok güzel hatta çocuk doktorumuz ne kadar güzelmiş evy baby dedi bir kontrolümüzde.
Oğluma 5 numara kullanıyorum evy babynin yoktu migrosta ben de baby star aldım oda çok güzel yumuşacık;)


senayc

prima hep taşırdı,huggies den ve baby stardan çok memnun kaldımsedakucuk

Bende 1 yaşından itibaren Huggies kullanmaya başladım..Hem koku yapmıyor hem de çişi ciddi anlamda emiyor.9 kilo bir bebek için de 4+ ya gecsen bence de iyi olur..


mibrim

oğlum 9 kilo prima 4 numara kullanıyoruz çok memnunum..istersen 4+ ya geç..bir boy büyükte aynı sorun olmayabilir..Cevaplamak için Üye ol