erkek anneleri bir bakın lutfen hangi bez

bersu_792 soruyor: 6

erkek bebek anneleri hangı marka bezden memnunsunuz 8aylık bır oğlum var prima kullanıyorum ama geceleri çişi dısına cıkıyor sızler hangı marka kullanıyor ve memsunsunuz oğlum 9kılo 4 numara 7 18 kılo olan boyunu kullanıyorum yoksa bır buyuk boyamı gecsem

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


GAMZEVEAKAD

AYNEN BENDE ILK GUNDEN ITIBAREN PRIMA ILE HEP HAYAL KIRIKLIGI YASADIM SADECE YAZLARI COK ONCE OLDUGU ICIN ARA ARA TERCIH ETTIM AMA ONUN HARICINDE SIZDIRMAZLIK KONUSUNDA EN IYISI HUGGIES BENDE HER MARKAYI DENESEMDE EN COK HUGGIES MARKASINDAN VAZGECEMIYORUM OZELLIKLE ERKEK BEBEKLERDE BIR NUMARA BENCE SIZDIRMAZLIK KONUSUNDA.


sseellii

oğlum 11 kilo doğduğundan beri prima kullanıyoruz ne pişik ne sızdırma, hiçbir olumsuzluk yaşamadık.

sadece 1 kere hugies denememiz oldu yazın üzerinde şort varken resmen damla damla aktı çişi bacaklarından. ilk ve son kullanışımız oldu.primamızla devam ediyoruz.


Asude_42

Primanın yeni çıkan bezi süper. prima aktif bebek kullanıyordum normalde. denemek için aldım. muhteşem. test bile ettim. içi çiş dolu olduğu halde peçete ile bastırdım. damla geçmedi peçeteye. süper emici ve pamuk gibi. ve diğer bezler gibi ıslanınca içindeki pamuklar da toparlanmıyor.


sirinegemen

Benim bebegim kiz AMA ayni problemi yasadim hem kaka hem cisler disari siziyordu, normal prima kullaniyordum.. Simdi 1 aydir prima premium kullaniyorum ve 1 defa bile sizma olmadi.. Biraz pahali AMA deger..


_Sezin_

Çok göreceli demek ki her annenin deneyimi farklı olmuş. Biz prime kullanıyorduk doğumdan beri, kaka tasması oldu pek çok kez sırta doğru. Huggies e geçtik o problem kalmadı ama bu sefer de sabah cis taşıyordu. Oğlum biraz iri bebek 8 buçuk aylık 10 kilo. Ben de gündüzler 4 numara gece yatarken de 4+ kullanmaya başladım o sorun da çözüldü.


cincaloz

ben de ultra prima kullanıyordum.ancak çiş kokusu yapıyor.şu an molfiksi deniyorum on da koku olmadı.bu arada  1 kez huggies i de denedim ama poposu ıslak kaldı oğlumun.hiç memnun kalmadım.molfiks den şimdilik memnunum.
Cevaplamak için Üye ol