Gece yatarken ne giydiriyorsunuz?

sushi soruyor: 10

Ben gece sadece kolsuz body giydiriyorum. Ama gece yarısı uyanınca bakıyorum buz gibi olmuş. Pijama giydirsem uykuya dalarken meme emerken ter içinde kalıyor?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


julyasia

kolsuz çıtçıtlı body ile altına şort giydiriyorum. şortu da giydirmem de bacakları birbirine yapışınca terliyor

üzerine de hiçbirşey örtmüyorum .zaten örtmeye kalksam kıyamet kopuyor. önemli olan terlememesi . üzerini örtüp terletirsek daha çok hasta oluyorlar. bizim kızın da kolları serin oluyor sabaha karşı ama terlemediği için şimdilik sorun yok.


maramara

sadece kolsuz body, uzerımızı bıle ortmuyoruz cunku coook sıcak :(((


sushi

Sizin evde bayağı sıcak sanırım:)


sushi

Sizin evde bayağı sıcak sanırım:)


atlio

bizde de gece genelde 31 derece ev.. kısakollu cıtcıtlı body giydiriyorum, altınada esofman...yienede terliyor:( ter zaten kabusumuz..busraa

kolsuz body ile kolları buz gibi oluyor bizim de, illa ki omuzları örtülü olacak.Kısa kollu body ve ince bir örtü, üstünü açıyor ama.


karanfilim

uzun kollu ince bir pijama takımı giydiriyorum.Sabaha karşı uyandığımda üzerine  ince bir pike örtüyorum


skisac

kolsuz çıtçıtlı badi ile uyuyor oğlum bende üstünü örtmüyorum. bazen altına şortta giydirdiğim oluyor.Serpilin_CemreSi

ben de kolsuz çıtçıtlı badi ile yatırıyorum üstüne de kendi nevresiminin üstünü örtüyorum beline kadar ama komple değil..zaten gece açıyo üstünü kapısını kapatıyorum camını üstten açık bırakıyorum çünkü çok sıcak oluyo esmiyo perde bile oynamıyo o kadar yani..


maramara

karmira benim buyuk oglumda asla ustunu ortmezdı bebekken, hos buyuıdu hala ortmuyor sanırım kucukte oyle olacak tekmeleye tekmeleye bırsey kalmıyor uzerınde. ama doktorumuz bebegın degıl besıgın uzerını ort demıstı bana. bende uyuduklarında buyuk bır battanıye ıle besıgın uzerını kapatıyorum sadece bas kısmında ıkı karıs acıklık bırakıyorum hava alması ıcın ve cok sukur hastalıklı olmadı arda. deneyebılırsın.


Cevaplamak için Üye ol