İstanbul avrupa yakası kefir mayası arıyorum

ece_g soruyor: 9

Bir türlü bulamadım 😕

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


daaisyy

Aynı arayış icerisindeyim :)

Bulursam yardimci olmaya çalışırım...


mnkbs

https://www.kefirdanem.com/


paket içerisinde kuru kefir mayası, aktifleştirdikten sonra mayalıyorsunuz kefiri. migrosta ve bu sitede satılıyor.


pammik

Merhaba arkadaşlar şimdi katıldım aranıza. Kefir mayası ararken buraya geldim. Migrostakiler ne kadar organiktir bilginiz var mı?


ece_g

Ben kullandım gayet güzel tavsiye ederimiven

Bende kefir var isteyene verebilirim ama gelip elden almanız gerekir aksi takdirde kargo ile falan gönderilmiyor malesef daha önce denedik, hangi semtte olduğunuzu yazarsanız uygunluğumuza göre konuşabiliriz.

Bilginize.


pammik

Şu an Kahramanmaraş tayım Bayram'da anneme gelicem İstanbul'a. Bayrampaşa'da. Siz nerdesiniz ben almak istiyorum mutlaka


iven

Merhaba arkadaşlar,

Mesajları görmediğim için cevap yazamadım. Bende fazla miktarda kefir vardı ancak havalar çok sıcak olduğu için buzdolabına cam kavanoz içinde saklıyordum dolaptan çıkartırken malesef kavanoz yere düştü ve benim uzuuun süredir emek vererek baktığım sevgili kefirlerim ziyan oldu. Çok üzgünüm sizinlede paylaşamıyorum. Kendi adıma da çok üzgünüm çünkü 1 tanecik mayayı bulabilmek için çok uğraşmıştım ve gerçekten büyütmekte çok meşakkatli. Bende şuan arayış içerisindeyim temin edebilirsem ve yetiştirebilirsen yine memnuniyetle sizlere haber veririm arkadaşlar.


pammik

Çok üzüldüm hem alamadığım için hemde sizin için. Geçmiş olsun dicem çünkü gerçekten çok emek özen istiyor. Benim vardı aslında çoğalıyordu da fakat uzun bir süre yapmadığım için bozulmuştu.inşallah bulabilirsiniz Bende arayışlara devam edicem. Bulursam sizi de haberdar ederim. Numaram sizde var ne olur bulursanız benimle iletişime geçin olur mu.


iven

Tabiki ne demek,

BEnde yazın sıcakta çok zor olduğu için buzdolabına koyuyordum böylelikle çabuk bozulmuyor ve 2 günde bir tazelemek yeterli oluyordu. Malesef yapacak bişey yok şimdi bende araştırıyorum. Bulursam mutlaka sizinlede paylaşırım.

Kendinize iyi bakın.


Cevaplamak için Üye ol