Ankara özel ılkokul arayisinda yardım 🙏

86kiz soruyor: 2

Ilkokul bire baslayacak kuzum.Altinpark tarafinda oturuyorum. En yakın  sinav koleji 26.800 + kıyafet  kirtasiye vs. Dedi. Yükselen  26.000+ kıyafet  kiryasiye servis dedi. Açı koleji batıkent 24.680+servis dedi. Mektebim mamak 18.000+kıyafet  kirtasiye servis dedi. Onur koleji batikent 16.000+kiyafet kirtasiye servis yok etlikten sonraya dedi. Yarinda çözüm  kolejine gideceğim. En begendigim okul yukselen  oldu daha dogru guvem veren yillardir ayni mudur ve egitimcilerle çalışan.. ve sonra onur koleji oldu ancak orasi coook uzak 20 km. Bu secim  cok zor ufacik cocuk o kadar yol nasil gider diye eledik . Yukarıdaki  okullara giden anneler goruslerinizi alabilir miyim. Mektebimi eledim bu arada sebebi kalsın. Cevaplar icin simdiden teşekkürler. 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Ulku

onur kolejini uzak kalip da elediniz diye uzulmeyin. iki cocugum bir yil boyunca orada okular, hic memnun kalmadik, hem cocuklar guzel bir egitim alamadilar ve duygusal acidan kotu seyler yasadilar hem de bir suru aksaklik ve yanlis giden sey oldu, hicbiri duzeltilmedi. daha ilk donem bitmeden oradan alacaktik ama sene ortasinda arkadaslardan ayrilma, yeni ortama girme sorunlari yasamasinlar diye orada kaldilar. 86kiz

Şaşırdım arkadaşin kizi 3 yildir orda ilkokukunda gayet memnun yalniz bir müdür degisikligi olmuş değişince sorunlar ortadan kalkti demişti arkadaş. 

Bu arada çözüm kolejinden geldik. 26.600 +kiyafet+servis okulda yok yok sureklu ted ile kiyaslayin bizi biz soyle iyiyiz biyle iyiyiz dediler. 

Kafamiz karmakarışık....Cevaplamak için Üye ol