Elektrik süpürgesi tavsiyeleriniz

zeynep_bartu soruyor: 10

Merhabalar,

Elektrikli süpürgem bozuldu, şimdi su haznesi olan bir model almak istiyorum, daha dogrusu ıslak kuru kullanılabilen bir model için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


polen

cleanmax kullanıyorum ben de.evde kedi var ve tüyler ancak onunla temizlenebiiyor,ilk zamanlar zor geldiği oldu su doldur dök işi,ama zamanla alışıyor insan.bir de suyun içindekileri görünce nerede yaşıyorum ben ya,diyorum.


aytul79

5 yıldır fakir marka elektrik süpürgesi kullanıyorum. çok memnunum. tek sıkıntısı yedek parçası pahalı :(


alpdemir

Ben morphy richards aldım yeni çok memnunum. Tavsiye ederim. Sulu kullanıma uygun değil. Bende sulu istemiştim önce ancak suyla kullanılanların içinde bir süre sonra su kalıntısından dolayı nem ve mikrop birikiyor diye duydum. Bu nedenle toz torbasız olan bu modeli aldım gerçekten emiş gücü çok güzel.


nurcolak

arkadaşlar peki hem güçlü hem çok sessiz süpürge markası tavsiye edebilimisiniz benim minişin uykusu çok hafif onunla temizlik çok zor en azından o uyurken kullanabileceğim bir marka varmı? 


alpdemir

Nurcolak, denemedim ama yeni reklamları var 'bosch relaxx' istersen sitesine girip inceleyebilirsin. Çok sessiz ve güçlü deniyor. Önceki süpürgem bosch tu ve çok memnundum. Ama toz torbasız olsun diye değiştirdim.zeynep_bartu

Alpdemir, toz torbasiz olanları temizlerken de toz çıkmıyor mu? Sanki orada da bir toza maruz kalma var gibi geldi bana, yanılıyor muyum?


alpdemir

Haklısın, ben nem ve kokuya tercih ettim toza kısa maruz kalmayı. Toz haznesinin ağzına çöp poşeti geçirip hemen kapatıyorum. Bizzat su hazneli süpürge kullanan arkadaşlar varsa
nem ve koku konusunda en sağlıklı bilgiyi vereceklerdir.


CokBilmis

Ben her kullanımdan sonra suyu temizleyip, temiz su koyup makineyi öyle bekletiyorum. Eve temizlikçi geldikçe de rica ediyorum. Süpürdükten sonra süpürgeyi yıkayıp kuruması için güneşe bırakıyorlar. Nem ve kötü koku olmuyor.

Her gülün bir dikeni var maalesef.

Ben nemden kokudan değil de gürültüsünden ve hantallığından rahatsızım. Dövme aparatı olan başka bir makine bulsam hemen alacağım.DoRuK_DiLeK

ben çeyizime :S arzum um sulu süpürgesini annemin tüm karşı çıkmalarına rağmen almıştım. fakat allahım insanoğlu böyle zulüm görmemiştir. ben görmedim. ya evi süpür et işten gelmişsin üstelik bir süpürgeyi yıka. bu nasıl bir eziyettir. zaten çoğunlukla içinde suyu bıraıyordum gına geldiği içn sonra açınca evi bir koku basıyor anlatamam. üstelik yeni olduğu için kıyıpta atamadım da bi gün canıma tak etti kapının önünü alırken vurdum tekmeyi düşsünde kazayla oldu diyip yenisi alıyım die salak süpürge fişde takılı kaldı. ama baktım olacak gibi değil bosch hijyeniks formula gibi bi modeldi onu aldım. dünya varmış arkadaş.
bosch derim tek geçerim.


ozdenin_oykusu

su doldurup boşaltmanın ve temizliğinin eziyet olmadığı makineyi aldım kendime göre; arnica boraCevaplamak için Üye ol