JANE BEBEK ARABASI KULLANAN VARMI?

hatez soruyor: 10

arkadaşlar jane bebek arabası kullanan var mıdır acaba? 

varsa model adı nedir? ben sitesinden bakıyorum da çözemediğim bir konu var, bu çocuğun 6 aydan sonra falan oturacağı oturağı takıldığında o şekilde katlanabiliyor mu çıkartmadan acaba? solo modeli katlanıyor sanırım ama unlimit modelini beğeniyorum ben , o da solo gibi katlanıyor mu acaba? zaten ana kucağı falan takıldığında katlanmıyor ayırmadan biliyorum da, çocuk büyüdüğünde sürekli takılı kalacak aparat ile katlanabilen bir araba arıyorum ben.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


Nil

Merhaba,

Jane Carrera Pro kullandık. Solo'nun bir önceki versiyonu. Biz çok memnun kaldık. Sorduğunuzdan anladığımı yanıtlamaya çalışayım. Rebel Pro ile kullanmıştık biz. Başlarda sadece şasi ve Rebel Pro'yu kullandık. Sonrasında şasiye kendi koltuğunu taktık. Ki onca puset sonrasında ben "iskemle gibi" olan koltuk seçeneğinden çok memnun kaldım. Kollarını rahatça dayayabliyor ve bu tip koltukla çevresini  de isttediği gibi görebiliyor (şimdi Maclaren Quest'e geçtik ve bunu kullanırken iskemle tipi koltukta daha rahat olduğunu daha da net gördük).
Puset koltuk kısmıyla da şasi boşken olduğu gibi katlanabiliyor. Hatta güneşlik takılıyken de yine aynı şekilde kapatılabiliyor. Ve kapalı haliyle dik durabiliyor. Enine değil de dik katlandığı için bagajda kapladığı yer daha az ve daha düzgün. Pusetin dışında kalan yerlere istediğinizi düzgünce yerleştirebiliyorsunuz.
Katlanma biçimi düzgün olduğu için hiçbir şekilde tekerlekler pusetin herhangi bir yerini kirletmiyor (bir başka maclaren sorunu).

Özetle biz çok memnun kaldık. Görünen o ki, kızımız da öyle. Kendinden küçük bir arkadaşıyla hiçbir şekilde paylaşmak istemediği eşyası puseti oldu:))


hatez

F_M_T;

 RİDER AĞIRLIK OLARAK NASIL BİRDE NEREDEN ALDIN ACABA İNTERNETTE 9,5 DEMİŞ AMA? KALİTELİ BEBEK ARABASI DEMİ,YAKINDAN GÖRMEDİM BEN İNTERNETTEN BAKTIM HEP, İSPANYADA ÜRETİLİYORMUŞ BEN ORADAN GETİRTİCEM O YÜZDEN SEÇİM YAPIP ŞU DEMEM LAZIM, HEMEN HEMEN BÜTÜN MODELLERİNİN VİDEOSUNU İZLEDİM AMA UNLİMİTDE EMİN OLAMIYORUM PUSETİ İLE KATLANIP KATLANMADIĞINA, BANA O ŞEKİLDE LAZIM KAYINVALİDEM BAKACAK ÇOCUĞA PUSETİ FALAN AYIRAMAZ HALİYLEN ÇOCUK Bİ YANDA O Bİ YANDA, BİZDE ELİ YÜZÜ DÜZGÜN Bİ ARABA ALMAK İSTİYORUZ, JADELER ÇOK HOŞUMA GİDİYOR Bİ SÜRÜ ARABA BAKTIM AMA İSTANBULDA JADE GÖREMEDİM HİÇ.
NİL,
Jane Carrera Pro YA BAKTIM EVET SOLOYA ÇOK BENZİYOR, AMA TEKERLEKLER KÜÇÜK OLUNCA KULLANMAK ZOR OLUR GİBİME GELİYOR ÖYLE Mİ ACABA?


Nil

Tekerlek boyu oldukça uygun Hatez. Zaten amortisör sistemleri çok iyi. Büyük 3 tekerlekli (tekerleklerin 3üde büyük) bir puset de almıştık en başta. Büyük tekerlekler yolda biraz daha rahat ilerliyor tabi ama bu ülkede, sürekli inip çıkman gereken merdiven ve kaldırımlar var ve işte orada sorun oluyor, çünkü tekerlek sığmıyor. Carrera ile bebeği hiç yerinden almadan heryerden indirdik  çıkardık biz. Büyük tekerleklerin geneli takıp-çıkarılabilir ama her defada tak çıkar, o kadar da pratik değil. Bir de güneşlik değil sonuçta takıp çıkardığın, tekerlek, sürekli yerle temas halinde.   


hatez

dayım orada da benim 600 tl ye geliyor oradan alırsam sanırım burada 1000 tlden aşağı değil o yüzden o getirecek gelirken. ben bi gidip şu rüyalarımı süsleyen arabayı görsem iyi olacak:) bakalım ayhan çocuk nerede imiş:) ben senin arabanın videosunu bulmuştum seninki puseti ilede katlanıyor gerçi senin için lazım değil sanırım ama, ben unlimit düşünüyorum onun katlanma videosunu bulamadım, ama gidip gözümle kumaşlarını falanda görmek istiyorum, inşallah görürüm birgün.


EbruBora

Selamlar,

biz de Jane rider kullanıcısıyız, oğlum yaklaşık bir yaşında ve çok memnunuz arabamızdan.,

Sorularınız için ;

* ağırlık 9,5 kg. Kendi benzeri arabalara göre en hafifi diyebilirim.
* biz anakucağı ile kullanmadık, direk bebek arabası ile kullanıyoruz ve park pozisyonuna aldığınız zaman oturak kısmı ile birlikte katlayabiliyorsunuz. Tabi biz genelde çıkarıp katlamayı ve oturağı üste koymağı tercih ediyoruz çünkü bagaja diğer türlü koymak zor oluyor.

* Ön tekerlekler çıkmıyor, sadece arka tekerlekler çıkıyor  fakat sürüşü çok rahat.
*Yanında şemsiye + bebek çantası ve yağmurluk veriyorlar. Yağmurluk benim şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi, malzeme ve şekil olarak. Önünde bir penceresi var. Arabaya geçiriyorsunuz, sonrasında bebeğe bişey vermek istediğinizde pencereyi açmanız yeterli. Çok kullanışlı.
Bebek çantası da süper, ben e-bebekten lassig marka çanta almıştm fakat arabanınklisini daha rahat kullnıyorum, çantayı arabaya asmak asmak için cırt cırtları var.
*arabanın iç döşeme malzemesi çok güzel. Terleten, polyester kumaşlar gibi değil. Biz siyah, kanvas olanını kullanıyoruz.
*Alt sepeti geyet yeterli, alışverişlerinizde torbaları rahatlıkla koyabilirsiniz.
*3 kademe yatış ayarı var. bence çok yeterli, bebeğim içinde çok rahat ediyor.
*çift taraflı kullanılabiliyor, hatta biz restoranlarda mama sandalyesi kullanmıyoruz, direk bebek arabasının oturağını ters çevirip, masaya doğru döndürüyoruz, yükseklik ayarı da mükemmel.

Tabi şunu da söylemeden edemeyeceğim, bu tarz arabalar bebeğiniz 1-1,5 yaşına gelinceye kadar kullanılacak, sonrasında da baston pusete geçmek istenecektir. Ama bebek yeni doğduğunda baston puset alamazsınız çünkü yeni doğan bebekler için rahat ve kullanışlı değil, büyümüş çocuklarınızla kullanabilirsiniz ancak.

Bunların hepsi tabi ki benim gözlemlerim, umarım yardımcı olmuştur.

sevgiler,
ebruhatez

kesinlikle jane almak istiyorum bende teşekkür ederim ebrucum yorumun için, 


çok araba baktım chicco en kalitelisi bu işte ama sevemedim hiç diğer quinnyler olsun falan iyi arabalar ama beğenmiyorum onlarıda,

janeyi hiç gözümle görmedim en yakın zamanda çıkıp görmek istiyorum, internet sitesinden bakıyorum çok beğeniyorum,

puseti yada ana kucağı falan kolay takılıp çıkarılıyor değil mi? bazı 2000 tl lik modeller var o fiyata rağmen takıp çıkarmak çok zor. colpang

http://www.grupbaby.com.tr/urundetay.aspx?mid=3&kid=21&uid=195

Merhaba, inglesinayı da bir incelemeni öneririm. Benim düşündüğüm model inglesina zippy free yada all over. Gidip yakından da gördüm, tek elle açılıp kapanabilmesi (patentli) gerçektende dedikleri gibi efsanevi. Gönderdiğim linkte altta tanıtım videosu da var.


EbruBora

aksesuarları takıp çıkartma ile ilgili bir sorun yaşayacağını pek zannetmiyorum. Tüm malzemeler çok çok kaliteli çünkü.

Bence kesin memnun kalcaksındır.

sevgiler...hatez

çok teşekkür ederim yorumların için, en kısa zamanda ne aldığımı yazacağım:):) gidip nerede satıldığını bulmam lazım ama:D


EbruBora

Biz Ayhan ocuk'dan aldık.

Ama artık başka yerlerde de satılıyr galiba.Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Oyun grubu 0

Doğum öncesi süt arttırıcı 3

Mama yememe 1

mayada 3A6Y
Son: emineaslihan,

Uykuya dalma problemi 11