müstakil ev taşınma

papish soruyor: 7

bu aralar bir taşınsak mı acaba diye düşünüyoruz ve müstakil bakıyoruz oğluş için de iyi olur diye sizce nasıl fikir..müstakilde oturanlarda tecrübelerini yazsın çocuklu taşınanlarda lütfen..teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


yie

biz apartmanda oturuyoruz ve bahçeli müstakil bir evi hele de çocuk için yüz kere tercih ederdim.. bence de taşının :))


papish

teşekkürler fmt yanlış anlamadıysam gebelik yatark geçiyor heralde geçmiş olsun kolaylık evladınızı kavuşun huzurun bol daim olsun..


EsraEA

Papish, hangi ildesin? Ben de uzun zaman İstanbulda, Üsküdar, Koşuyolu, Çengelköy ve başka yerlerde de müstakil eve baktım. En sonunda kendi kendimi ikna edip Çekmeköye geldim, bir apartmanın bahçe katını tuttuk. Müstakil evin sorumluluğu çok. Güvenliği, ısınması, kapıcı hizmeti eksikliği gibi. sebeplerden iyi ki de vazgeçmişim. Şimdiçok memnunum.

Site olunca, güvenlik, oyun parkı, yeşillik, komşu çocukları, havuzu gibi artıları da var. Oldu da müstakile geçsem bile bu saatten sonra site içinde müstakil olur. 


EsraEA

.


papish

ben ankaradayım site içi müstakile bakıyorum yani saydığın hizmetler olucak..bu arad batıkentte müstakil bilen duyan yazan olursa çok sevinirim..


meliz

Batıkent'te dubleks müstakil evler var diye biliyorum. Arkadaşımın ailesi oturuyor ama şu anda Ankara'da yaşamadığım için yerini tarif edemem ne yazık ki :(( Metroya 10 dk. yürüme mesafesinde olduğunu biliyorum sadece.

Öğrenciliğimden hatırladığım kadarıyla Eryaman'da da vardı dubleks müstakil ve çok şirin evler.

Ama ikisi de site içi değil, tam müstakil:((


papish

şu an eryamndayım burda katta dubleks çok müstakiller geniş ve biraz daha arkada kalıyo batıkent metro için de rahat bakalım bulursak geçicez cevap için teşekkürler...Cevaplamak için Üye ol