Gymboree İlk Alışverişim Hakkında

seymen_84 soruyor: 8

Gymboree'den 4-5 parça bebek kıyafeti alacağız...Kargo olarak 22 dolar tutuyor.Kargo seçeneğinde International Standard Delivery ($22.00) yazıyor....Kargo dahil 75 dolar tutuyor toplam alışveriş....Acaba bunun dışında bir kargo felan ödemek zorunda kalırmıyız? bu  özel bir kargo değil umarım? çünkü özel kargolar çok tutuyormuş.Ayrıca  75 dolar sınırlaması kargo hariç diye biliyorum ama ne olur ne olmaz diye korkudan sepete daha fazla birşey eklemedim...sizce eklesem gümrükte bunu göz ardı ederler mi yoksa sadece ürünümü değerlendirirler..ben kargo parasını peşin aldıkları için onuda toplam ürün fiyatı gibi değerlendirirler diye eklemedim.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


heroina

siparişin gümrük sınırını geçmiyor. ama daha önce sorun yasadıgım için express shipping i sec çünkü standart gönderide gymboree hiçbir şekilde takip numarası vermiyor ve takip edemiyorsun. ben standartla sipariş verdim ve elime ulaşmadı ve takibini yapamadım:( 6,7 dolarlık bir fark var bence ekspress iste


DoRuK_DiLeK

bu sitenin adresini yazarmısınız.
sadece bebklere yönelik satışmı yapıyorlar


elifbe

markanin nisan ayinda turkiyedeki ilk magazasini trump towers avmde acacagini okudum. aklinizda olsun:)


heroina

arkadaşlar türkiye gelen yabancı markalar ya limitli ürün getiriyor ya da oranın 2 katı oluyor. örnek gap!!! bir seaonluk alısverisi yurtdısından yapmak daha mantıklı ben aracı firma kullanıyorum gümrük konusu biraz daha esnek oluyor.
www.gymboree.com sadece cocuk kıyafeti varfatmaank

 

Merhaba;

 

Gymboree'den sık alışveriş yaptığımı söyleyebilirim, hem express hem de standard alış yaptım ikisinde de sorun yaşamadım. Fakat 75 Euro'yu (98 USD civarı sanırım) geçmediğinize emin olmanız kaydıyla ben de express delivery öneririm, siparişi takip edebiliyorsunuz ayrıca çok hızlı geliyor, ben Ankara'da oturuyorum ortalama 6-7 günde ulaşıyor. Standart kargo ptt kargo demek ve mesela benim son alışverişimde zile biraz geç cevap verdim, akşam kargomu aşağıda site yönetim odasına barakıp gittiklerini öğrendim, neyse ki kaybolmadı. Ptt kargonun avantajı gümrükte takıldığında, çok daha az masrafla ürünü alabilmeniz ama zaten sizin ücret sınırda değil o yüzden express daha iyi olur. Gymboree faturaya kargo ücretini dahil etmiyor, alışverişte ödenen tutarı yazıyor. Özel kargo için de orada yazılandan, 28 dolardı sanırım, başka birşey ödemiyorsunuz. Ürünleri de gerçekten güzel ve kaliteli.


DoRuK_DiLeK

merhaba buradan alışveriş yapıcam ama mesela oğlum ağustos ta 2 yaşında olacak oradan 2T yazanı seçiyorum doğru dimi. ama beden orayla burası fark edermi chicco larda 2 yaş aldıklarım küçük geliyor mesela


oyabes

Gymboree'nin Istanbul'da buyaka alışveriş merkezinde de mağazası açılmış ama henüz gidemedim. fiyatları nasıl acaba? çok pahalı mı?


elifbe

Oyabes evet pahali. İnternette baktigim bir tulumu burda 3 kati fiyata satiyorlardi. Simdi indir var gerci. Belki daha makuldur.


Cevaplamak için Üye ol