3 aylık bebek ne kadar süre emer?

nurturia soruyor: 4

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


seyma_eymen

cnm ben iki üç saati geçkin durduğumuzu bilrim bir saatte ne var sıkınca geliyorsa vardır tabi sütün benim oğlumda aynı idi emiyor mamayıda içiyor hala aynı merak etme bir iki ay sonra herşey değişiyor yani memede kalma süresi azalıyor mamayı az aza veriyorm hala


Derya_Eymen

bence de biberon cazip geliyor olabilir. sonuçta anne göğsünden süt emmek için daha güçlü emmeleri gerektiğini biliyorum. buda bebişe biraz zor gelebilir. biberon daha az yoruyor sonuçta. biberonu daha az vermeye çalış bence..


aysu87

merhaba benimde bebeğim 3 ay 21 günlük.bebğim beni emmden küveze alındı ilk biberonla tanıştı malesef.o zamanlar sağdım ve sütüm boldu ama bebeğim eve gelince emzirmeye başladım ve sağmayı bıraktım .meğer oğlum biberona ve mamaya alıştığı için az az emmiş hep kilo alımı az olunca mamaya başladık elbet.ama keşke başlamasaymışım.

sizinki gibi uzun kalmıyo benim oğlum 3-5 dk emiyo ve bırakıyo sıkıyorum süt var.tamam fışkırmıyo ama geliyo sıkınca.bizimkiler biberona ve mamaya alışmış cnm malesef.onu istiyolar resmen.bugün sağlık ocağına gittim.sık sık emzir mamayı azalt verme diyemem çünkü alışmış dedi.bide kaşıkla ver dedi.ama kafamı kartıştıran olay bebeğim 4 temmuzda dr da.6080 grdı bugün sağlık ocağında 6400 geldi elbiseyle az değilmi 20 güne 320 gr?valla benim bu mama ve süt işine aklım ermiyo artık malesef.ama şunu biliyorumki oğlum biberona aşık.


azraesra

sağdığın zaman kaç cc süt çıkıyor??acilen bunu öğrenmelisin....Cevaplamak için Üye ol