Defans bitki ozlu kullanan var mi, etkilimi acaba ?

ozlem_b_d soruyor: 8

Defans bitki ozlu kullanan var mi, etkilimi acaba ?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


mibrim

temmuz anneleri grubunda çok konuşuldu..kesinlikle işe yaradığı söyleniyor..


busraveeylul

ben kullanıyorum suan yeni aldım ve denedim kıvamı çok güzel kolay sürülüyor tamamen birkisel oluşu içimi rahatlattı gayette etkili çok memnunum şiddetle tavsiye ederim kokusuda hoş hafif limon nane kokulu :)


aysegulozcan1503

Aynen bende kullanıyorum,hem herhangi bir riski yok bitkisel olduğu için he

de gercekten etkili.çok sivrisinekli bir yere gittik 10 gün kadar kaldık üstelik ama bir tanesi bile kızıma yaklasamadi:))


ozlem_b_d

aysegul ben sprey olanını aldım defansın yesil renkli, giysisine degil tenine sıkıcaz degıl mı?deniss

bende aldım reklamlarda gördüm ama içindeki yazıları okuyunca geri verdim. bitkisel diyor ama hamilelerin ve emziren annelerin kullanmamasını istiyor. sütten ya da anneden bebeğe geçebilecek ve zarar verebilecek birşeyi neden bebeğimin kendisine süreyimki dedim. aldığım yer yok bitkisel herkes alıyor dedi. ama dedim bana yasak olan şeyi bebeğe neden sürelim işte ona cevap veremediler. benim içime sinmedi o ürün kısacası


aysegulozcan1503

Evet canım yeşil renkli sprey olanından 2 ayliktan büyük herkes için.yok giysiye değil cildine surebiliyorsun,yüzüne de gözleri ve dudak cevresi haricinde alnına ve yanaklarına surebiliyorsun.ben özellikle doktorumdan onay aldım da kullandım.bu arada deniss o uyarının tarım ve koy işlerinden çıkmış bir urun olsa bile yapılması gerekiyor.bu hukuki bir zorunluktur ve uyaridir.ürün 2 ay üstü için eğer sen yeni dogum yapmışsan bebeğin 2 ay altıysa ve emziriyorsan tabiki ürünü kullanmamalisin.Uyarı bu yüzden,yoksa ben dr dan izin aldım ve kullandım,bende böyle seylere çok dikkat ederim,Allah korusun küçük gibi görünün seyler bazen büyük dertler acabiliyor insanın basına


ozlem_b_d

Evet ben de 2 ay uzeri icin zararli oldugunu dusunmuyorum, zira sinek isirmalari kesinlikle daha tehlikeli. Dorugumun kolunu isirmisti gecenlerde, oyle kizardi ve sistiki sonra bas parmagim kadar su topladi ve patladi, gorenler hep yandimi diye sordu,  o derece kotu yapti sinek isirigi, bence bu daha kotu.


aysegulozcan1503

Kuzum benim ya çok gecmis olsun canım,evet bence de ısırmaları daha tehlikeli minicik bünyeleri için :(


Cevaplamak için Üye ol