Bebek bezi prima premium care deki koku

guneyda soruyor: 10

Arkadaşlar prima premium care tuhaf kokuyor, sanki sterilize edilmiş gazlı bezler gibi, hastanedeki gibi ağır bir koku. Aranızda kullanan ve aynı şeyi farkeden var mı?

standard primalar ise parfümlü ve tahammül edemiyorum o kokuya, hele de bebeğin çişi kakasıyla karışınca.

huggies deneyeceğim, kokusuz başka bebek bezi tavsiyeniz var mı?

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


guneyda

çok teşekkürler gulenozel, elimde kalan son paketi de kullanıp huggies'den devam edeyim


ddonay

huggies'i (organik pamuklu) denemeni tavsiye etmem, bir gün mecburen bezi kalmadığı için bir kere kullanmak zorunda kaldım, emiciliği iyi değil, bence kötü bir bez..prima premium care'den memnunum, kokuyu hiç hissetmedim (1-2 numaralarını kullandım henüz)..


guneyda

1-2 numaralarda koku yok, onlar gayet güzel ddonay, ben de çokk menundum ama 3 numarada sonrakilerde tuhaf bir koku var sen de göreceksin numara büyüyünce.


elifbe

Prima premium carede 4 numaradan itibaren plastik kokusu yayiliyor etrafa. Bence bu numarayi kullanan bebekler ek besine gecmistir, koku daha yogun olabilir, bastiralim mantigiyla garip bir madde kullanmalarindan kaynaklaniyor bu. Ben bu yuzden aktif bebek kullaniyorum. Hafif pudra kokusunu plastik kokusuna tercih ederim.


gokkusagim

bizde prima yenidogan- prima premıum kullandık vee arada ki farkı hemen farkediyosunuz
ilk baslarda anlayamadım fakat zamanla 2-3 satte bir kontrol etmeme ve değimeme ragmen koku vardı vee içindeki pamuk yanısıra jel dagılmıs ve bebeğimin kıvrrımlarına gelmişti cok sinir olup bir hısımla molfixe geçtim ve elimizdeki premıumları hemen bitrdik
molfix de güzel memnunum  koku filan yok,
bu bitince birde prima aktif bebk deneyeceğim
eger,o da öyleyse molfixde sabit kalabilirim büyük ihtimalleoykm_08

ben de uzun süre prima premium care kullandım kızımda  fakat koku ve sızdırma sorunu nedeniyle huggies organik pamukluya geçtim. primada hafiften bir pişik söz konusu olmuştu, ayrıca hemen değiştirmeyince kaka  popoda kuruyodu ve temizlemesi zorlaşıyodu. huggiesten memnunum hele de yaz sıcağında çok iyi oldu tanışmamız (:


momofbam

bizde de prima premium care in filesi oğlumun poposuna yapıştığı için ilk kullanımda terkettik.. sonra huggies kullandık, çok memnun kaldık.. sonra prima yenidoğan geldi hediye olarak açyık kullandık, ondan da memnun kaldık.. şimdide prima aktif bebek kullanıyoruz.. Huggies ile devam etmek isterdim ama prima ile karşılaştırılınca çok kalın kalıyor ve sank prma ile daha rahat hareket etti benim oğlum..


yasemin_a

bende bu sorunu yaşamay baŞLADIM ÇOK KÖTÜ KOkuyor ve  inanılmaz dışa çıkayor kokusu şimdi hugıes kullanıyorum ...iflah_olmaz

doğduğundan beri kullanıyorum.hiç pişik problemi yaşamadık.ama koku hafif oluyor evet.

 


yusuf19

koku var evet hemde benım oglumn pıpısının altını boyadı  4 numaraya gecınce bıraktım premım careyi prıma aktıf kullnıyorum sımdı yanı sonucta hazır bez Cevaplamak için Üye ol