Oyun halısı

atomkarinca soruyor: 2

4. Ayını doldurmus bir beyfendi icin soruyorum sorumu.

Evde is yapacagim zaman yalniz kalmak istemiyor, ya sling ya kucak ya da oturmak istiyor. Bu da gunun her saatinde mumkun olmuyor tabiiki. Evde oyun halisina benzer duzenekler kuruyorum, acaba oyun halisi alsak kullanabilecek miyiz diye. Oyuncaklari veya yukaridaki esyayi asilip agzina sokmak istiyor eger yapamazsa bagirip cagirip, bir iki dakikadan sonra aglamaya basliyor. Yuzustu durmak hic hosuna gitmiyor. Birkac dakika aglaya sizlaya duruyoruz.

bu bilgiler isiginda oyun halisi alinca da ayni sahneleri yasar miyiz yoksa oyun halisinin gorunmeyen bir yuzu var mi ? Deneyimlerinizi ve goruslerinizi merak ediyorum.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


seyircikoltugu

Merhaba, ben de oyun halısı almıştım ama çok uzun süre kullanılmıyor. Hele de hareketlenmeye başlayınca hep halı dışına çıkıyor. Oğlum kucak bebesiydi, belimin ağrısı azalsın diye aldım ama bir iki ay anca işe yaradı. Çok pahalı olmayan bir marka deneyin isterseniz. 


mustafamami

4. ayı ben de oğlumun hiç yatmak istemediği ayların başlangıcı olarak net hatırlıyorum. evin içinde oda oda geziyorduk. meraklı gözlerle bakıyordu herşeye. artık yatmaktan sıkılıyor minnoşlar. ben hafif yatan ev tipi ana kucağı ile kurtarmıştım. Oyun halısı ben de aldım ama çok fazla kullanmadık biz de... Cevaplamak için Üye ol