Kuzular ne zaman desteksiz oturur, tatilde ek gıda problemi?

melihece soruyor: 3

arkadaslar kuzularınız ne zaman desteksiz oturmaya basladı? bir de hersey dahil bir yere tatile gitmek istiyoruz fakat meyve püresi sebze corbası ve muhallebi olarak 3 öğün ek gıda alıyor kuzum hipp ve milupa nın kavanoz mamalarını denedim ama burun kıvırdı kızım bu konuda önerileriniz neler?

şimdiden tesekkür ederim...

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


nnunnis

Oğlum 7. ayda desteksiz oturmaya başladı.Tatilde meyve püresini yapmak için yanınıza cam rendenizi götürüp otelde çıkan meyvelerden püre yapabilirsiniz,muhallebi olarak da hippin elmalı yulaflı olanını deneyebilirsiniz,sebze çorbasını da eğer otelnizde diyet bölümü varsa ordaki pişmiş sebzelerden yedirebilirsiniz.Zaten kızınız emiyorsa çokta aç kalmaz .İyi tatiller.


harikademir

canım,

Bence cam rendeni yanına al. meyve alırsın otelden ve meyve püresini oyle taze taze halledersin. Duru da kavanoz mamaların meyveli olanlarını yemiyor.

sebze çorbası olarak milupanın tavuklu kerevizli çorbası var. Duru onu arıza çıkartmadan yiyiyor. bir de organik 7 sebze çorbası mı ne var. onlardan 6-7 kavanoz alabilirsin. ama tatile gitmeden once evde bir dene alışsın tadına.

muhallebi olarak da milupanın sütlü pirinçli kaşık mama tozları var. 5 yemek kaşığına 140 ml ılık ya da sıcak su karıştırıyorsun hemen muhallebi oluyor. onlarla idare edersin. ben evde akşamları direk o muhallebiye başladım. işten gelince sıfırdan pirinçınlu muhallebi yapamadıgım için. onun içinde devam sütü var inek sütü de yok hem


melihece

öneriler için cok tesekkur ederim kızlar paniğim biraz durulur gibi oldu sayenizde bebelac ve milupa nın muhallebilerini deneyecegim bu haftaCevaplamak için Üye ol