Mutfakta parke

bella_donna soruyor: 9

mutfakta veya ıslak hacimlerde aquafloor kullanan var mı? seramikler çok kayıyor ve derzlerin temizliği bezdirdi. koridor antre mutfağı parke yaptırmayı düşünüyorum. aquafloor diye bir parke var ama sanırım aslen plastik. başka seçenek var mı acaba kullanıp memnun olan veya şikayetçi olan? 

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


miniminam

Benim parke ve çok memnunum beyaz eşyaları çekmesi kolay temizlemesi kolay plastik olan üründen değil bildiğimiz parke.koridor ve antreyi de düşünmüştüm ama diger odalarla yukseklik farkı olur birkaç cm diye uygun olmaz dediler vazgectim .mutfakta da oldu hafif bir yukselti kapı girişinde ama o beni rahatsız etmedi daha bagımsız bir alan mutfak diye.yani var olan zeminin üstüne yapılacaksa böyle bir durum söz konusu.


bbadee

Butun evim parke. Banyo haric tabiki :)

Cok cok cok cok memnunum. Derz trmzleme derdi yok. Kolayca duz zemin sil supur gec.

Benim evimde hali da yok :)


ferhunde79

Annemlerin evi de banyo hariç her yer parka, özellikle mutfak gerçekten süper kullanışlı :) Kesinlikle tavsiye ederim ben de. 


bella_donna

Cok tesekkurler. kullandiginiz parkelerin markasini yazabilir misiniz? Sorun olursa ozelden de yazabilirsiniz.bir de su dokulup sicrayinca kabarma olmuyor degil mi? Koridorda cok kapi var o dusunduruyor yukseklik farkindan ziyade kapi kestirmek istememminiminam

Kalınlıgı çeşit çeşit oluyor deneyıp mutfak kapısının rahatlıkla açılıp kapandıgı kalınlıkta alırsınz.bizim mutfak kapısında sorun olmadı ama mutfagın balkon kapısını kesmek zorunda kaldılar.markasını bilmiyorum malesef.kabarma sorunu yasamadık


ferhunde79

http://www.floorpan.com.tr

Annemlerin parkesinin markası, banyolar hariç her yer yapıldığı için yükseklik sıkıntısı yaşamamışlar. Su dökülüp kısa bir süre bekleyen yer olmuş kabarma gibi bir sıkıntı olmamış. Çook memnunlar.


bella_donna

teşekkürler bakıyorum.


msasa

Parke alırken bulaşık makinasının sığabileceği yükseklik olmasına da dikkat edin. Bizimki sigmadi üstünü çıkarmak zorunda kaldık yada fayansi kirdirin ama zahmetli olur o da


bella_donna

yarın gelecekler parke için. ancak içim rahat değil. mutfak dolaplarının dikmeleri var iki yanda yere kadar  ve 2 tane de boy dolabı . dolaplar sökülmeden nasıl yapacaklar acaba ? bulaşık makinesinin ve evyenin altına döşetmememk mi lazım farketmeden hortum çıkabiliyor nadiren de olsa ? bir de seramik üzerine yaptıranlar için soruyorum mutfak dolaplrının bazası zemin yükselince değişmek zorunda kalacak. her boyutta baza var mı acaba? başıma iş mi açtım diye endişeliyim. 


Cevaplamak için Üye ol