ayağını yan basıyor :(((

maramara soruyor: 2

mrb sevgili nurti anneleri,ancak bebeleri uyuttum hemen size danısmaya geldim. 3 aylık oglum kucagımızda dikiltince sag bacagını ayak tabanının uzerına basıyor ama sol ayagını basmıyor. yanı tabanını basmıyor ayagını sola dondurup ayagın kenarına bastırıyo :(((  durusunda bır bozukluk yok normalde. gecen hafta farkettım ben bunu esım daha kac aylık o bırsey olmaz dedı ama ıcım ıcımı de kemırıyo.sizlere danısayım dedim endişelenmeli miyim? bayram tatılı ortopedist doktorlar ancak haftaya baslar ıse,tanıdık ortopedist de yok. tanıdıgı olan varsa sorabılır mı acaba normal mı bu durum? yoksa korkmalı mıyım? offf offff.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


maramara

edidembayram basmıyor degıl basıyor ve hemen ayagını yan cevırııyor oyle de mutlu.... tabanda cıvı var sankı :((( ama acımıyor da cunku bastırıyorum cekmıyor ayagını. hanı dıcem kı sinir et beni yağ bezesi...vs. gibi birsey de yok. tuhaf oluyo hemen farkedılıyor yani.bastan endıselenmedım esım de daha kac aylık bebek basmak mı bılıyor falan dedı sustum.gordukce de huzursuz oldum,nurti anneleri bilir dedim ve sorayım dedim. pazartesi ne diyecek bakalım doktor,ortopediste soracagız. dedıklerını yazarım.sevgiler.


umutarzu

maramaracım benim oğlan da aynı..hem de aynı ayakla yapıyor o işi. 1-2 gündür az biraz bırakır gibi oldu ama yine de yan basıyor. ben niyeyse endişelenmedim çünkü annem öyle basarlar çocuklar endişelenme dedi, normal çok gördüm dedi..kendisi ortopedist değil ama 7-8 çocuk bakmış biri olunca insan güveniyor..ama sen bi götür bakalım, bi aksiliğe işaret ediyorsa ben de götüreyim..
Cevaplamak için Üye ol