Kids a loud ingiliz kültür anaokulu

burcuka soruyor: 7

merhaba ,

ingiliz kültür anaokulları sarıyerde yeni bir şube açıyor. bu okulların genel bir standartı oldugunu düşünerek soruyorum. fikirlerinizi paylaşırmısınız ??

ikinci bir alternatifimiz ise daha köklü bir okul elma anaokulu.. ancak ortam esyalar pek iyi durumda değil. sizce tecrübeyi mi seçmeli yoksa yeni bir heves ve heyecanla kendini kanıtlamaya çalışacak bir okulu mu ??

tesekkurler

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


hulya_Oyku

İstanbul'da mısınız bilmem ama Ankara'daki yerlerini biliyorum. Hatta buradan bir arkadaşımız Kidsaloud'a gönderiyor kızını. Çok ama çok memenun. Kreşin ötesinde çok profesyonel olduklarını ve çok memnun kaldığını konuşmuştuk. Yerlerinden biri benim eve çok yakın dışarıdan bakınca da cidden ilk izlenim bile hoş..


hbh

bende erenköye gittim, gezdim. oraya verelim oğulumuzu diye düşünüyoruz. bu konuda bilgisi olan varmı... olumlu olumsuz yorum alabilirsem kararıma yardımcı olabilecek.. çok teşekkürler


elifnazar

benim oğlumda kids alouda gidiyor.biz çok memnunuz.oyun grubuyla başladık.bu sene tam zamanlıya gidecek kısmetse.ben tavsiye ederim


elifesra

Merhaba ben de siteye yeni üye oldum ve Çankaya civarında güvenilir bir anaokulu arayışı içindeyim özellikle ingilizce eğitim veren Kids Aloud veya Akd Kids'i düşünüyorum araşturmalarım sonrasında her iki okulla da ilgili çok olumlu şeyler duydum ancak sizlerin yorumlarını bekliyorum.Özellikle çocugunu gönderen anneler varsa izlenimlerini yazarlarsa çok sevinirim.


barish

merhaba, kızım 5.5 yaşında kids aloud keçiörene gidiyor. çok memnunuz, bu sene ikinci senesi.


hkubrac

mrb keçiören kids aloudun fiyatı ne kadar acaba bende orayı düşünüyorum.


eciko

MErhaba,

Kids aloud Sarıyer hakkında iyi/kötü bilgisi, tavsiyesi olan var mıdır acaba?

TeşekkürlerCevaplamak için Üye ol