dr.figen taşer güney

Hande_Omerinannesi soruyor: 10

arkadaşlar memorial hastanesinden dr.figen taşer güney hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi??

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


Hande_Omerinannesi

evet kadın doğumcu.


Annegozuyle

Kendisiyle kesinlikle hiç hoş olmayan bir hamilelik takip ve düşük-kürtaj süreci yaşadım. Ne ilgisi, ne bilgisi ne, ne tavrı benim hiç hoşuma gitmedi. Kürtajı sigortanın karşılamayacağı tek haftaya denk getirmek için bekletmesi, hiçbir açıklama yapmadan aniden bir kontrol sonrası kürtaja karar vermesi, kontrollerin kısa ve resmi olması, hiç açıklama yapmaması... Ben şahsen kendi deneyimime dayanarak tavsiye etmem kendisini.


Ulku

boyle insanlar doktor olmasin lutfen :(


zeynep_bartu

çok geçmiş olsun hande


Hande_Omerinannesi

ben de hamilelik süreci boyunca hep figen hanıma gittim ve dediğiniz gibi kontroller kısa ve resmi.. aklımda soru işaretleri oluştu neden böyle acaba.. sonuçta aramızda iyi bir iletişim olmalı eğer sonuna kadar onla devam edeceksem. ben doktor değiştirme taraftarı değilim ama eğer böyle devam edecekse değiştirmeyi düşünüyorum. hamileliğimin en başında doktor araştırdığım zamanlar figen hanm hakkında çok iyi yorumlar okuyarak kendisini seçmiştim fakat şu an pek emin değilim.  :(nilaylilayla

memorial hastanesinin doktorları ,(8 tane kadın doğumcuya muayene oldum )hepside kısa ve resmi..bence bu hastanenin politikası..ama ben memnundum kısa net ve resmi...ve işlerini çok iyi yapıyorlar..(figen hanıma muayene olmadım )..bayan dr istiyorsanız bi üst katta aynur erşahin veya nur dokuzeylül,erkek dr olarak kadın doğum katında cihangir beyi önerebilirim..


lugesya

ilk doktorumdu Figen han 6 ay sonra değiştirdim  onu ve askerden yeni dönen ve aslında gitmek istediğim aynı hastaneden Altug Semiz yakışıklımla girdim dogumhaneye :))


Hande_Omerinannesi

ben bahçeşehirde oturuyorum. aslında bana en yakın büyük hastane beylikdüzü medicana. orayla ilgili de pek iyi şeyler duymadım. aysun ve aslı adında 2 bayan dktor öneriliyor forumlarda. başka avrupa yakasında önerebileceğiniz doktr var mı ?EmineKartal

ben tüm kontrollerimi ve dogumumu Bahçelievler MedicalPark'ta yaptim. doktorum da Emine Ergül idi. çok memnundum doktorumdan. size uzak sayilabilir ama Avrupa yakasi diye sordugunuz için yazayim dedim.
bu arada Memorial'a da hamilleik öncesinde hem Figen hanima hem deAltug beye gitmistim ikisini de sevmistim ancak hamilelik ve dogum tecrübem onlarla olmadigi için daha önce yorumda bulunmk istememistim.


yuksel_

Ben doğumumu F.N.Avrupa hastanesinde Herman İşçi ile yapmıştım. Normal doğum istiyorsanız gözü kapalı tavsiye edebilirim. Biraz yoğundur, belki istediğiniz kadar uzun ilgilenemeyebilir, ama sorduğunu herşeyi cevaplar, mail telefon istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Emine Ergül'e 4-5 ay kadar önce rutin kontrol için gitmiştim, tatlı ilgili bir kadına benziyordu..Cevaplamak için Üye ol