Bronşiolit:(

ozge2727 soruyor: 7

Merhaba;
geçen hafta 5 gün hastane de yattık.ne yazık ki bronşiolit olmuşuz:(Serum-buhar tedavisi zorlu birsüreçti...Şimdi evdeyiz.Bir sürü şurup ve antibiyotik kullanmaya devam ediyoruz.Öksürüğümüz de hiç azalmadı.Ben bu kadar fazla ilaç kullanma taraftarı değilim.Tabiki oğlumun sağlığı için dr. verdiği tüm ilaçları kullanıyorum.Yne de merak ediyorum Hani eskilerin uyguladığı sırtına yün koyma gibi eski gelenekleri sizde uyguluyor musunuz?Henüz böyle birşey denemedim.Ama faydasını gören vrsa beni de bilgiendirirse sevinirim...

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


maramara

valla buyuk oglum olmustu ve tamamen doktorun verdiği ilaçları harif harfine uygulayarak geçirdik biz. o zaman 3 yaş civarındaydı ve bir daha da tekrarlamadı cok sukur. tekrarlama ihtimali yuksek bir hastalıkmıs.gecmıs olsun diyorum.inşallah tekrarlamaz.bronşitten kötü cünkü bu.


papish

ah geçmiş olsun bizde tam sekiz aylıkkken olmuştuk bir yığın ilaç kullandık gün aşırı hastanedeydik..çok dikkatli olun koruyun..çünkü bizimki bir ay sonra tekrarladı..


denizkayla

cok gecmis olsun..


demirin_annesi

biz de altı aylıkken olduk, günde 3 kez ventolin tedavisi ile düzeldik,ilaç tedavisi şart bu hastalıkta tam tedavi için.

gecmiş olsun.


ozge2727

Teşekkürler tüm cevaplarınız için...


AOA

Biz de 15 aylıkken 4 gün hastanede yattık. Malesef cok sık tekrarlayan bir hastalık. 1,5 senedir çok daha hassas, bir de alerjik rinit var oğlumda. İlaçları düzenli kullanmayı ihmal etmeyin, eski yöntemleri de uygulayın isterseniz. Geçmiş olsun...
Cevaplamak için Üye ol