SMA

herseyinasli soruyor: 4

Bu iki mama arasindaki fark nedir bilen var mi? (SMA ve SMA Promil gold)


Bu soruyu cevapla


4 Cevap


DoRuK_DiLeK

gunaydın,
sma mama çok kaliteli hatta en iyi mamaolduğunu söyleyen bile var. bizde bir dönem sma mama tükettik. ancak bir süre sonra tadı nedeniyle bebem içmeyi bıraktı öyleki uykuda bile almak istemiyordu. sonra içeceği başka bir mama bulana kadar çok uğraştık çok mama değiştirdik. hipp, humana, aptamil, bebelac en son similac aldım artık onuda içmese ülkerin mamasını bile deneyecektim alahtan similacı sevdi. ben mamaları eczanaden toptan alıyorum. aldığım yere dert yanınca adamcağız böyle bir kaç dönüş oldu çok kalitei ama tadını beğenmeyen bebekler var demişti.. fakat benim aldığım ürünün kutusundaki görsel farklı sanırım yeni ambalaj yapmışlar belki tadını da değiştirmiş olabilirler. bence almadan önce birkaç yere bu konuda dönüş varmı diye sormanızı tavsiye ederim.


dilekdeniz

bizde çok uzun bir süre sma kullandık promil gold isim değişikliği olarak biliyorum sma sonradan bu adı aldı diye duymuştum ama diğer kutuyu bende ilk kez görüyorum biz içerken hiçbir sorun yaşamadık severek içti o zaman sadece sma 1 ve sma 2 vardı isim ve amlalaj değişikliği yapmış demekki ama çok kaliteli bir mama olduğunu bende çok duydum her bebekte fark ediyor demekki benim oğlumda similac içmemişti yaklaşık 1 yaşına kadar sma içtik yeni ambalajda  tat farkı varmı bilmiyorum doğrusu.


bihterdilber

merhaba
sma gold 6. aydan sonra kullanılıyor. demir takviyesi var içinde. Çünkü bebekler 6. aydan sonra doğum öncesi anneden aldığı demir miktarı bitiyor ve demir gereksinimi ortaya çıkıyıor.Benim de bebişim 7 aylık gold'a başlattı doktorumuz.


herseyinasli

pfizer'den ogrendigime gore sma 1 ve promil gold 2 artik uretilmeyecekmis. sma gold 1-2 ve 3 devam sutleri yeni urunlermis. bunlardan kullanacakmisiz.Cevaplamak için Üye ol