Türkan saylan kreşi sorusu

mustafamami soruyor: 7

Selamlar. bugün bir arkadasım Ortaköy'deki Neşe Erberk'in el değistirdiğini ve Türkan Saylan kreşi adıyla devam ettiğini söyledi. Bilgisi olan var mı? Çocuğunu gönderen memun olan olmayan? yazarsanız çok sevinirim teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


iven

Merhaba,


Eski halini biliyorum bizde gidip bakmıştık ancak şuan Belediye'ye geçtikten sonra ne durumda olduğunu bilmiyorum. Küçük bir villaydı, etrafında birkaç tane ağaaç var ve pencereleride küçük olduğu için içerisi oldukça karanlık görünüyordu, çok küçük bir bahçesi vardı. Hatırladıklarım bunlar. Şuan öğretmenler yada eğitim konusunda bir bilgim yok malesef.


mustafamami

çok sağolun. biz ona çok yakın bir kreşe gönderiyoruz oğlumu. ama zaten Beşiktaş sınırları içinde oturmak gerekiyormuş o nedenle vazgeçtik. 


iven

Neşe Erberk'in anaokulu var ablamın oğlu iki yaşında ve oraya gidiyor memnunlarda Ortaköy'de sanırım yeri. Büyük kızıda orada okudu okul yeni taşındı mevkii olarak size yakın mı bilmiyorum ama sanırım siz Kağıthane tarafında oturuyordunuz bize yakındınız diye hatırlıyorum. Şayet düşünürseniz biz Doğa Koleji'nin Göktürk'teki Anaokulu'na gönderiyoruz Doğa Kolaji ile ilgili tüm ön yargılarımızı bir kenara atıp denedik ve şuan çok memnunuz. İsterseniz detaylı bilgide verebilirim.


mustafamami

çok teşekkürler. kağtıhane'de oturuyoruz evet :) ama işimize yakın olduğu için balmumcu'ya getiriyoruz kendimiz her sabah. çalışma şartları sebebiyle 13 aylıktan beri gidiyor, bugünlerde sıkıldım filan demeye başladı. 


babası serbest çalışıyor. bir iki aylık yoğun bir döneme girdi, oğlan da sabah erkenden gidip haftanın 2 günü de dönüşte servise binmeye başladı. ekstra yoruldu sanırım :(( okula gitmese ben evde aynı aktivite standardını veremeyeceğim için o opsiyonu ara ara düşünüp vazgeçiyorum. belki gerçekten bir süre sonra okulu değiştireceğim, hep aynı şeyden sıkılıyor olabilir. mutlaka bakacağım doğa'ya, çok sağolun. 


iven

Birde Kağıthane'de Biltes koleji var Bilfen'in kardeş okuluymuş, biraz dersane dönüşümü bir okul görünümü var, bizde yeni gidip baktık, akademik eğitim olarak ikna edici. Kreş ve anaokulu da var ancak referans veremiyorum yani şöyle ki ne o okula giden bir tanıdığım var ne de herhangi bir yerde bir yorum okudum. Yeni bir okul bu sene açıldı. Ama çok ilgililerdi, açıkçası ilkokul için düşünürüm ayrıca birde Ocak ayına kadar bir kampanyaları var. Şayet gidip 8 yıllık anlaşırsan aynı fiyatı 8 yıl boyunca herhangi bir artış olmuyor bu kampanya 1 Ocak tarihine kadar geçerliymiş ama tabi dediğim gibi yeni bir okul olduğu için biraz risk almak gerekiyor.


Ebru_A

Biltest'i ben de merak ediyorum, dersaneden dönüşen okullardan, Bilfen'in kardeş okulu olarak lanse edilmesi ilgimi çekti, yakın zamanda gidip görüşmeyi planlıyorum.


iven

Önümüzdeki sene eşimin yeğeni Biltes'te okuyacak bizim için çok önemli bir referans olacak, bizde bekliyoruz bakalım.
Cevaplamak için Üye ol