Kreş için ayakkabı?

ipegim soruyor: 6

Daha önce pek çok kere sorulmuş ama ben tam olarak aklıma yatan bir seçenek bulamadım bir türlü. İlk senemiz olduğu için tecrübesizim ayrıca bu konuda ama kendi giyip çıkarabileceği, deri, yumuşak tabanlı bir ayakkabı arıyorum. Kullanıp memnun kaldığınız bir model var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


iflah_olmaz

nike sunray. hem çok yumuşak ve rahat hem açık olduğu için o kalın bileğe kadar saran kadife patiklerden çok daha sağlıklı.bi inceleyin derim.


serra77

Gecen sene crocs kullandik , butun cocuklar ayni sekildeydi , okulda giyip cikarmasida kolay oluyor..


ipegim

2 senedir ben de yaz için sunray kullanıyorum ama kendisi giyip çıkaramıyor kızım. Biraz ayakları tombul ondan olabilir mi bilmiyorum ama sanki daha ince ayaklar için kullanışlı. Alıyorum ama çok da rahat etmiyor açıkçası.


hilaldefne

Bahar ve yaz aylarinda nike sunray, kisin ceyo ve stride rite gonderdim.


moms

sunray benim oglanın ayaklarını vurdu 2 ayagıda 4 yerinden yara oldu hatta gittik geri verdik kullanılmıs oldugu halde fabrika hatası diye geri aldılar. crocs cok kullanıslı giyip cıkarması kolay ve rahat da ediyorlar.


belladona

Narin zarif ayaklar için nike sunray protect, pofuduk ayaklar için reebok venturefleks ve crocs tavsiye ederim. Crocsların terlik modelleri dışında sandalet şeklinde olanlar da var, kızım çok rahat giyip çıkarabiliyor, tavsiye ederim. Cevaplamak için Üye ol