mama secimi-yurtdışından mama getirtmek

burcinveyagmur soruyor: 3

Merhabalar,
 Bazı arkadaşlarım Türkiyede üretilen mamaların içinde GDO lu meyve ve sebzeler kullanıldığı gerekçesiyle mamaları yurtdısından getirttiler. Bu konuda fikri olan var mı ? Türkyeden hangi markayı daha gönül rahatlığıyla kullanabiliriz?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


GriGandalf

Merhaba;

Ben Hipp'in tüm mamalarını gönül rahatlığı ile kullanıyorum. Onlar zaten burada üretilmiyor. Yanlışım olabilir emin değilim ama bildiğim kadarı ile Milupa'da burada üretilmiyor.  Maya özellikle  sıcak suda erittiğim Hipp'in bebe bisküvisine bayılıyor.


dilfuruz

merhaba..bu konu gerçekten hepimizin sıkıntı duyduğu önemli bir konu..bir doktor bebelac ı tavsiye vermişti..ben de neden milupa değil de bebelac dedim..doktor içeriğinin sağlıklı, bebeklere fazla kilo yapmadığını söylemişti..sonuçta siz de gözlemlemişsinizdir..milupa nın mamaları daha pahalı..hem milupa da bebelac da aynı marka aslında araştırırsanız ikisi de numil marka..sonuç olarak kafa karıştırıcı ama ..hani biraz daha pahalı olanı alıyorum ben; yani milupa kullanıyorum..


dilfuruz

almanya dan mama getiren arkadaşım var..milupa..sadece kutusu farklı..tatlarına baktık:D ikisinin tadı aynıydı..demekk ki değişen bir şey yok.



Cevaplamak için Üye ol