gripin?

maramara soruyor: 5

emzirirken gripin içilir mi? simdi bakıyorumda herkes ilaçlarla ilgili sorular sormus ben en cok gripin içerim kırgınlık hissedince. gecen gun de boyle bir bas agrısı,kırgınlık,vucudum dokuluyodu hemen 1 gripin içtim. hiç aklıma bile gelmedi emzirirken sutume gecer mı dıye? o gun ıcın olan zaten oldu da bundan sonrası ıcın soruyorum. bilgisi olan???? içilmiyorsa alternatif olarak ne tavsiye edersiniz grip,nezle..vs oldugumuzda?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


septik

Bana emzirirken minoset'i önermişlerdi.Gripin hakkında bir bilgim yok.


maramara

hamileyken de minoset içebilirsin demışti dr.umuz ama gripinle ikisi cok farklı degılmı ??? hani agrımız olunca mino, grip olunca gripin :)))


septik

Kızım 2.5 aylıkken ağır grip geçirdim.Başım resmen delinir gibi ağrıyordu.Üstelik göz nezlesi ile birleşmişti ve gözlerim yarılır gibi ağrıyordu.Ve sadece minoset verdiler.Yarım saat içinde ağrılarım geçmişti.


yasemin_ekin

Gripin ve minoset, bildigim kadari ile ayni etkenn maddeye yani paracetamole sahip. Bence bir sorun olmaz ama yine dedoktorunuza danisin.


maramara

:) cevaplar ıcın tesekkurler.bilgi edindiğimde yazacagım buraya ki merak edenlere kaynak olsun....Cevaplamak için Üye ol