bebek uyutması

Zumrut_Mert soruyor: 5

bebegim yatagında uymayı pek sevmiyo ancak sallayınca uyutabilyom oda en fazla 15 dakika süryo ama hanı şu araba pusetleri var ana onun icinde ise mışıl mışıl uyyo ama onda yatay pozisyonu olmadıgı icin oturarak uyması zararlıolabilirmi bilen varsa lutfen yardım :::

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ema

Bebeğin orda 2 saatten fazla durması zararlı diye biliyorum..NURTURİA 'dan uyutma yöntemlerini araştırıp okumanı tavsiye ederim.Çok yararlı bilgiler var.Hamak düşünebilirsin.


ema

Benim dediğim anakucağı için geçerli siz bebek arabasından bahsediyorsanız zaten bu ayda orda oturtmakta pek sağlıklı değil omurga gelişimi açısından.


Zumrut_Mert

bebek arabası puset ama yeni doganlar icin hanı şu bebek arabalarıyla birlikte satılyo ya sizdemi ndan bassetyomusunuz acaba ?


ema

O ürünlerde 2 saatten fazla durması sakıncalı diye biliyorum.Hamak gerçekten çok büyük kurtarıcı.

Bu blogu okumanı tavsiye ederim.


KucukKadin

Korkma bir şey olmaz. Bizimki, 3 aya yakın her gece ana kucağında yattı. Geçirdiği amliyettan dolayı doktorumuz önerdi. Araba koltuğu üzerinde bebeğin uyuması için uygun değildir yazıyordu. Bende doktora sordum. Ama bir şey olmayacağını söyledi. Olmadı da... :) Aynı zamanda bir kaç yakınımında böyle yatırdığını duydum daha sonradan.  Ama bizimki biraz büyüyünce içine sığma da problem yaşadı, rahat edemedi. Bende yastık takviyesiyle onu 30 derecelik bir açıyla uyutuyorum. Yatagının içine yastık üzerine ayrı bir bebek yastığı üzerinde yatırıyorum. Hem reflü olmasını engelliyor. Cevaplamak için Üye ol