Gece öksürük

bnycan soruyor: 5

zaten sık sık nezle oluyoruz ve arkasından muhakka öksürük kalııyor.ateş olmuyor sadece burun ve geniz akntsı. 2 hafta önce nezleydi geçti ama şu an sadece gece 10-15 dk süren öksürük var.. alerjik mi diye düşündüm ? yada kalorifer den mi ??

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


nisa_nur_ecrin

geceleri geniz akıntısı daha fazla olduğu için öksürük geceleri dahada fazla oluyor bebegi biraz başı yüksek bir şekilde yatırmak gerekiyormuş  birde her hastalığın arkasından muhakkak bebeklerde 3 5 gün süren öksürükler oluyor benim bebegimde çatlayacak artık diyordum öksürükden sizin dediginiz gibi 10 15 dk boğazları yırtılıyordu ama bir kaç gün öyle devam etdi ve kendiliğinden kesildi inşallah sizin bebginizde öyle olur geçmiş olsun.


heavenlyhorses

Dişleri çıkıyor olabilir.. kontrol edin isterseniz...

http://blogcuanne.com/2011/06/16/dis-nezlesi/


almlas

Allerin rinit olabilir. Ağzı açık uyuma horlama gibi seyler varsa geniz etide eşlik ediyor olabilir ve bu geniz akıntısını ve dolayisiyla oksurugu arttirabilir. Hiç biri olmasa bile üst solunum yolu enfeksiyonları sonrasında geniz akıntısı ve öksürük bir müddet (1 hafta kadar) devam edebilir.


ema

Benim oğlanda da var 2 defa doktora götürmeme karşın herhangi bir şey olmadığını söyledi doktorumuz.Şimdi kafama takmıyorum geçti sanırım:)))


cano

bana bu tarifi yeni verdiler kızımda ve yiende denedik tavsiye edrim.keten tohumu ile lohusa şerbetini havanda dövün yaklaşık olarak 1 tatlı kaşığı oranında olsun havanda dövdükten sonra pilav yapar gibi kavurun üzrine su dökün macun kıvamını alacaktır.bunu 3sabah aç karnına 1 tatlı  kaşığı yada 1 çay kaşığı yedirin iyi geleceğini görürsünüz .yiğen ağzına alır almaz kusmuş oda balgamı dışarı attığı için o o şekilde rahatlamış kızım yedi amaCevaplamak için Üye ol