Kadıköy Acıbadem Hastanesinde Dr. Belgin Selam

zeynep_bartu soruyor: 4

Arkadaşlar, Belgin hn'ın hastası olan, gebelik takibi yaptıran var mı acaba aramizda? Yaklaşımını merak ediyorum. Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Burcu

Merhaba,
daha önce de Acıbadem hst. ile ilgili bir soruda kısaca bahsetmiştim..benim gebelik öncesi ve sonrası tüm takiplerimi Kadıköy Acıbadem de doç.dr.Tolga Ergin yapmıştı..fakat son haftalarıma doğru sigortamın doç. farkını ödemediğini öğenince (36. haftadaydım sanırım)  Tolga beyin de tavsiyesiyle Belgin hn. ın doğumu gerçekleştirmesine karar verdik....son haftalarda olduğum için nst ye bağlanmak ve bebeğin durumu hakkında bilgi sahibi olmak için(pelvis muayenesi gibi) çok daha sık kontrole gidiyordum..son günlerimde sırf bebeğimin yüzünü daha uzun görmek istiyorum diye beni kırmadı ve ultrsonla muayeneyi kısa kesmemişti :)) doğumuma  Dr. Harika Bodur ile birlikte girdiler..genel anestezi ile sezaryen oldum..doğum gerçekleşmiş ben ayılmaya çalışırken Belgin hn yanıma gelip elimi tuttu ve bana (ben yarı baygın halde iken) kızımın çok sağlıklı olduğunu herşeyin çok güzel gittiğini vs.. söyleyerek beni inanılmaz rahatlatmıştı..2 gün hastanede kaldığımız sürede de odama gelip beni ve bebeğimi ziyaret etti...yani ben çok memnun kaldım kendisinden.. çok kibar,naif bir hanım..başka sormak istediğin birşey varsa memnuniyetle cevaplarım..


zeynep_bartu

Burcu, güle güle büyüt bebeğini öncelikle :)  

ben gecen hafta sigorta sürem bitiyor diye acilen acibademe gittim ve tesaduf ona muayene oldum. tarzı çok hoş gercekten de, bu arada doç. olmuş kendisi. şimdi bir arkadaşım dr. arıyor kendine ama o hastanede istiyor, orada tek bildiğim isim o olduğu için bilememiştim. çok teşekkürler :)


Burcu

teşekkür ederim :) hehe evet benden sonra doç. olmuş :))


Aso

Tolga Bey benim de doktorum:)Çok çok çok memnunum kendisinden.Gül Telciyle beraber doğumuma girdiler.Gül Telci de çok şeker bi doktor.Doğumum espriler gülcükler eşliğinde oldu Tolga bey ve  GüLl hanım sayesinde:)Cevaplamak için Üye ol