Akd kids mavişehir

Zazu soruyor: 5

Arkadaşlar oğlumu bu sene kreşe vericem Akd kids mavişehiri düşünüyoruz. Bu konuda yorum yapacak, memnun olan yada olmayan varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


hobbidi

http://www.nurturia.com.tr/questions/7b493c1e-ae9f-4ae7-8514-9f600005778d/2/american-kids-cigliizmir-hakkinda-bilgisi--tecrubesi-olan-var-mi-acil!!

Bu sayfada sorduğunuz kreşle ilgili yazılanları okumalısınız. Kurumlar ilk başta hep çok albenili görünüyor. Ne yazık ki gerçek yüzleri sorun yaşadığınızda takındıkları tavırdan, muhattabınızdan, aldığınız tatmin edici cevaplardan ortaya çıkıyor. Şahsen hatasını kabullenip düzeltme yoluna giden bir yeri tercih ederdim.


elifnazar

Mavisehir taraflarinda ariyorsaniz Helen Doron'u tavsiye ederim.oglum gitmisti.cok memnunduk.


Zazu

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. AKD kidse gittik görüşmeye tahminimden küçük bir yer ama fena değil. Fiyata konusunda kararsız kaldık . Tam günle yarım gün arasında 100 küsür tl fark olması eşimi memnun etmedi. Her semtde ayrı fiyat politkaları var. Arkadaşımn oğlu Bucada tam gün 900 e giderken Mavişehirde tam gün 1400 tl. Bakmaya devam...


cigdem83

Ben Konak akd ye gönderiyorum.gayet memnunuz.


Altay_Mavisehir

Benim oğlum yaklaşık 1 ay AKD Kids Mavişehir'e devam etti ancak memnun kalmadık ve başka bir kreşe verdik. Çalışan bir anne-baba olarak çocuğumuzu bırakacak kimse olmadığı için kreşe vermiştik. Ancak 9 Eylül İzmir'in kurtuluşu olduğu için kreşin kapalı olacağını sadece 1 gün önceden ve çocuğun çantasına koydukları mektupla bildirdiler. Kendilerini aradığımızda 9 Eylül İzmir'in kurtuluş günü çalışmalarının yasak olduğu ve tatil etmeleri gerektiğini bildirdiler. Ben de üşenmedim ve çevredeki kreşleri aradım. Normal olarak tüm kreşler açıktı ve sadece AKD Kids çalışmıyordu. Ne kadar zor durumda kaldığımızı tahmin edebilirsiniz. Ardından 2 hafta sonra Kurban Bayramı tatilinin devlet çalışanları için tüm haftanın birleştirilmesi sonucu tatil olduklarını ve bütün hafta çalışmayacaklarını bu sefer e-posta atarak bildirdiler. Anlamadığım tüm özel sektörün ve kreşlerin açık olduğu bugünlerde sadece devlet dairelerinin çalışmadığı tatiller için kendilerini tatil ilan etmeleri ve bunun için valilik kararı demeleri. O zaman tüm kreşler neden açık ve sadece siz kapalısınız? Bizim gibi özel sektörde çalışıp da çocuğunu kreşe bırakanlar ne yapacaklar? O hafta direkt çocuğumu okuldan aldım ve kurban bayramı öncesi ve 9 eylülde açık olan başka bir kreşe verdim.

Ayrıca kreşe başlamadan önce sizden bir sürü evrak istiyorlar ve evrakları verip vermediğinizi bile kontrol etmiyorlar. Hasta olan hiçbir çocuğu kreşe kabul etmiyoruz diyorlar ancak oğlum 3 gün nezle dolaştı ve başka rahatsız olan çocuklar da vardı kesinlikle bizi uyarmadılar. Açıkçası ben hiç memnun kalmadım ve kimseye tavsiye etmiyorum. Başka çok güzel butik kreşler var. Lütfen iyice araştırın ve sonra karar verin.Cevaplamak için Üye ol