temmuz anneleri

sultansenem soruyor: 9

15 temmuz 2011 de 2600 gr 35 haftalık doğan tatlı bir kızın annesiyim kızım yaşıtlarını arıyor.neler yediklerini neler yaptıklarını merak ediyor.pek iştahlı olmadığı için fikirler istiyor.tatlı sevmiyor tatlı kızım:) cevaplar için teşekkür ediyor..tatlı miniklerle tanışmayı beklioruz:)

Bu soruyu cevapla


99 Cevap


gokalpileseyrialem

Hamilelik annelik ve bebek bakımı ile ilgili tecrübelerimi yazdığım bir blogum var. 8 ay gelişim notlarımın faydalı olacağını düşündüm. İlgi duyarsanız ilerleyen aylarda neler yaşayabileceğinizi üç aşağı beş yukarı kestirebilmek için takip edebilirsiniz. Sevgiler..
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2011/04/8-aylk-bebek-gelisimi-1-vucut-diliyle.html
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2011/05/8-aylk-bebek-gelisimi-2-desteksiz.html
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2011/05/8-aylk-bebek-gelisimi-3.html


duygubalca

aynen Asyanın annesi:) bende sağlık ocağına hiç güvenmiyorum ondan zaten devam ediyorum ama burda da bazı anneler gereksiz falan diyince kafam karıştı teşekkürler canım:)


My_LadyBird

..


annebehiye

bende temmus annesiyim ama temmus 2010..My_LadyBird

siz bizden deneyimli bir annesiniz :) 


aydanbayser

merhaba  bizde 2 temmuz 2012 doğumluyuz :)


sultansenem

bu sayfayı ihmal ettik biraz galiba,benim aslında bir sornm var kızım 1  yaşından sonra tamamen değişti bir huyszlaştı anlatamam özellikle uykuya geçişte istemiyor gözler kapanıyor sonra birden açıyor başlıyor ağlamaya ,uyku saatleri kabusa döndü.


dcelik

selam. benim kızım ceren de temmuz 2011 de doğdu. bütün bir günü 1 köfte 2 parça patates ve 600 ml sütle geçirdiği oluyor. sizin iştah sorununuz devam ediyor  mu? bir de herşeyi ağlayarak istemeye başladı. uykusuzluktan gözleri kapanır ama zorla açmaya çalışır. sütünü içerken uyuklar, süt bitince de bir anda cin gibi olur. başlar sırıtmaya. o güldükçe de ben deli olurum. beni itekleyerek kucağımdan iner ve doğru salona koşar. sanırım 4 ay önce bu sorunları yaşamışsın. hala devam ediyor mu? bir çözüm bulabildin mi?


sultansenem

merhaba dcelik seni okadar ii anlıyorum ki..hala kızımın yemek sorunu devam ediyor malesef düşün 16 aylık oldu hala 8,5-9 kilo yuz.ben emziriyorum ona güveniyor galiba desem oda deli gibi emmiyor ama artık sütten kesmeyi düşünüyorum.o da ayrı sorun:)ama uyku sorunumuz geçti sanırım o dönem diş sorunumuz vardı ya da başka bir huzursuzluğu ama merak etme geçiyor bu bir dönem,biraz sabır lazım ama geçiyor emin ol.iştahsızlık geçmedi ama:)Cevaplamak için Üye ol