iş çıkışı etkinlik

hande soruyor: 7

haftanın 6 günü çalışan bir anne olarak iş çıkışlarında oğlumla iyi vakit geçirmek, değişik birşeyler yapmak için dışarı çıkmak istiyorum ama aklıma alışveriş merkezlerindeki küçük oyun parklarından başka birşey gelmiyor. Sizler neler yapıyorsunuz?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


somerb

Ben genelde arkadaslariminin veya akrabalarımın yanina goturuyorum kis aylarinda. Yazın acik hava mekanları tercih ediyoruz.
Aslinda nereye goturdugumden cok, beraber zamani ne kadar kaliteli kullandigim onemli Melisayla. Elimden geldigince beraber oyun oynamaya, yeni seyler ogretmeye calisiyorum.


isilak

Hande bizde haftasonlari tipki sizin gibi Efeyi AVM lerdeki oyun parklarina goturuyoruz artik cokda fazla keyif almiyor gibi. Aslinda cocuklarla beraber oynamaktan cok keyif aliyor ama malesef cevremiz kisitli. arasira gittigimiz akraba yada arkadas cevremizden ki cogu cocuklu cok mutlu ayriliyoruz. Bence cocuklu tanidiklarinizi ziyaret etmelisiniz.


zelmore

bizim her zaman gittimiz parklarimiz var. genelde acikhavada parkta vakit geciriyoruz.. AVM ler cok klimatize ve oksijenin az oldugu yerler... cok fazla tercih etmemekte fayda olabilir...


hande

Çocuklu tanıdıklar herzaman çok daha iyi oluyor aslında ama herzaman herkese pat diye gidemiyoruz.  Açık hava muhteşem ama ben işten çıktığımda hava kararmış ve kış dolayısıylada malesef kirlenmiş oluyor:(


Damla

Kış akşamları ev iyidir, Antalya'dan başka anneler de var sanki Nurturia'da gruplarda bir oyun grubu kursanıza.


senayc

Yiğit kreşe gittiği için daha fazla dışarıda olmaktan hoşlanmıyor. Biz evde oyun oynuyoruz. Saklambaç,yemek yapma,(ben mutfaktayken o da tencerede makarna pişiriyor,çorba karıştırıyor), arabalarla oynuyoruz, hamur bazen yapıyor,biraz karalama, biraz cars filmi ya da baby einstein,bazen monteseeri bloglarında gördüğüm kağıt eşleştirme vs. tarzı şeyler. Artık avm ler bence iyi bir fikir değil,domuz gribi yüzünden biz yiğit le hiçççç gitmiyoruz. evde bisikletine biniyor. legolarla kule yapma,garaj yapma. marketlerin promosyon dergilerine bakma.
oyun grubu ya da çocuklu birilerine gidecek vakit pek kalmıyor malesef.


hande

Bizimki de she-mall'a girer girmez üst kata çıkmak için elimizi bıraktığı gibi koşmaya başlıyor:)) Tabii biz 10 güne bir ancak gidiyoruz  heyecan bakii kalıyor:))

Bende bir kreş bulmuştum günü birlik 1 saatliğine gideceği ama hastalıktan korkup yollamamıştık. Artık yollamayı düşünüyorum aşımızı da olduk nasıl olsa. Psikolojisi bozulacağına biraz hasta olsun ne yapalım diye düşünüyorum. Bir oyun grubu kuracağım az kaldı sizede haber veririm:)) Cevaplamak için Üye ol