Ankara kadım doğum doktoru

XYZ soruyor: 5

Merhaba Arkadaşlar, Ankara'ya yeni taşınan çok sevdiğim bir arkadaşım var, tavsiye edebileceğiniz bir kadın doğum doktoru arıyoruz.Teşekkür ederim şimdiden, sevgilerimle!

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Ulku

mujde koyuncu.
hastane doktoru degil yalniz, ozel calisiyor.
netten bilgilerine ulasabilirsiniz.


XYZ

Teşekkür ederim..çok memnun oluyorum..hemen cevap verdiğini icin..isimleri bir bir kendisine iletiyorum..cok selamlari ve tesekkurleri var..hoscakalin..


PinkPrincess

Cihangir Çakıcı benim doktorumdu.Ben memnundum ama bu tavsiye işinden de çekinirim.Herkesin beklentileri farklı oluyor.Tanıdığım çoğu kadın Cihangir beye gider ve hepsi de memnundur.
Tunalı Hilmi de Cambo'nun üstünde muayenehanesi..
Sevgiler..


oyabes

Ebru Sarac, harika bir doktor. Tunali'da muayenehanesi


nurhayaty

Bu soru çok eski ama tesadüfen gördüm, müjde koyuncuyu kesinlikle düşünmesin hiç bir anne diye yazıyorum Bir kere muayenehanesi oldukça kötü, muayene ortamı hiç hijyen değil, en son 20 yıl öncesinin aparatlarını kullanıyor gibiler:)  Neyse geçelim bu kısmı gelelim hikayemize,

Evliliğimin ikinci yılında hayatında hiç kadın doğum uzmanına gitmemiş bir insan olarak , bir kontrol olayım diye tavsiyeediyorum.com dan bayan bir doktor tercih ederek bin bir çekinceyle kendisine gittim. İlk defa bir kadın doğumcu muayenehanesi gördüğüm için bana gördüklerim garip gelmemişti neyse muayenemi oldum. Kendisi bana her şey normal görünüyor yumurtlamışınız dedi (tatile gidecektik) tatilinize gidin gelin bir kaç kan testi bir de simir testi isteyeceğim şimdilik her şey yolunda görünüyor dedi. Sonra geciktiricilerimi alıp tatile gittim.. Sonuç mu meğer ben hamileymişim,kendisi bunu görememiş benim hamileliğim sırasında geciktirici almama bir nevi sebep oldu..  Nasıl tavsiye edilir ki? O muayenehane ortamını, kendisini görüp daha sonra diğer kadın doğum uzmanlarıyla kıyaslayınca nasıl dedim nasıl oluyorda tavsiyeediyorum.com da ilk sıralarda geliyor? İlginç.Cevaplamak için Üye ol