yüzde aşırı terleme

sevda soruyor: 3

ya arkadaşlar yaz geldi kabusum başladı, yüzüm acaip terliyor ve beni inanılmaz zor duurmda bırakıyor. bir yere gidiyorum insanların evi klimalı olmayabilir ben öyle bir terliyorum ki insanlarıda mahcup ediyorum , karşımdaki mahcup olmasın diye ne yapacağımı şaşırıyorum ama kışı dört gözle bekliyorum inanınki. bu terleme konusunu yaşayanlar varmı? yada bana çözüm önerebilirmisiniz?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


sevda

yok ya zilif kendimi bildim bileli böyleyim, şükür ter kokum yoktur ama insanın yüzünün böyle terlemesi çok rahatsız edici, kırışıklarım az olurmuş öyle diyorlar :) bir artısı bu sanırım. bütün gözeneklerimden su fışkırıyor gibi  fena bir manzara anlıyacağın, vücudum bu kadar terlemiyor. 


Basak_Ada

Sevdacım ben bu soruyu yeni görüyorum ama konuyla ilgili fazlaca bilgiye sahibim.Çünkü ben de de el ayak ve koltuk altı terlemesi sorunu yaşıyorum.Bu konuda ayrıntılı bir yazı yazmıştım blogumda.buradan okuyabilirsin http://basak-mustafa-ada.blogspot.com/2010/07/bu-dertten-kurtulacagm-hic-aklma.html.
postta yazan ürün yüze de uygulanabiliyormu bilmiyorum.Ama bunun dışında botoks da biraz pahalı ve geçici olmakla birlikte bu duruma çözüm sağlar.


sevda

tşk...ederim...başak..ada...cevabın...için...hemen...blogu...okucanığımCevaplamak için Üye ol