Saç sorunum ve şampuan değiştirme

ELIFF82 soruyor: 7

DOĞUMDAN SONRA SAÇLARIM DÖKÜLÜYOR HALA TAM GEÇMEDİ DÖKÜLENLERİN YERİNE YENİLERİ GELİYOR O DA DİKEN DİKEN GÖRÜNÜYOR ZATEN SAÇLARIM KALIN TELLİ VE DALGALI KESTİRİYORUM AMA GÖRÜNTÜ DEĞİŞMİYOR ELİDORUN SARI KUTUSUNDAN DÖKÜLMEYE KARŞI OLANDAN KULLANIYORUM ŞAMPUANIMI AMA İŞE YARAMIYOR ELSEVE BAKTIM DENEMEK İSTİYORUM AMA KARAR VEREMEDİM NEM KOLOJEN VAR NEMİ HAPSETTİĞİ İÇİN DİKEN DİKEN GÖRÜNTÜ OLMAZ MI YADA ONARICI OLAN YADA DÖKÜLME KARŞITI OLAN VAR SİZ NE DERSİNİZ NE KULLANSAM DÜZGÜN GÖRÜNSÜN İSTİYORUM KESTİRMEK İSTEMİYORUM ARTIK NURTİ ANNELERİNİN BUNDA DA BİLGİSİ VARDIR SANIRIM NE ÖNERİRSİNİZ 

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


bellroad

watsonslarda satılan argan yaglı ve 99% dogal live clean isimli markayı oneririm


ELIFF82

İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI VAR MI KASTAMONU DA BULABİLECEĞİMİ SANMIYORUM DA


bellroad

Live Clean.. ismi internetten bakabilirsiniz.


Demgul

Öncelikle saçlarınızı içerden besleyin bir kan sayımı yaptırın muhtemelen doğum sonrası kan depolarınızda düşüş olmuştur.kan ve demir çok etkiliyor ayrıca strest ve hormanel dengelerde buna etki.saçlarınızı sıkı toplamayın.yatmadan önce saç diplerinize masaj yapın.haftada bir aktarlarda satılan bitkisel karışımlı yağlardan saç diplerinize masaj yapın.


yaseminyg

Hamileleikte hormonlardan dolayı saç bayağı artıyor, doğumdan sonra da o çıkanlar geri dökülüyor. Normal yani dökülmesi. Dökülmeye Bioblast iyi geliyor.


maviboncukk

Bence de şampuan değil kan testi çözer bu işi önce.. Belliki biotin, demir vb eksilmiş vücutta..


munisal

limon....

sorun maalesef şampuan %50 ise yıkandığımız suda %50 sorunlu hatta fazlasıyla düşünüyorum.
son şampuan kısmından sonra bir limon suyunu az suyla karıştırıp sacınıza dökün.
piyesada nerdeyse çoğu şampuanları denedim fayda etmedi yalnız memleketime gittiğinde yıkadığımda en kalitesiz sampuanla bile sacım hem parlak hem daha yavas yağlanıyor. Istanbulda nedense bir parlak olamadı gitti.
Çocukta bile ne kullandıysam saçın o ipeksiliğini yakalayamadımCevaplamak için Üye ol