Hastane tipi sut sagma pompasi kullananlar var mi

tiiaarraa soruyor: 10

Merhaba,

Doktorumun önerisiyle doğum sonrası Avent süt sagma makinası almıştım fakat memnun kalmadım. Çok az süt sagabiliyorum. Süt sagmadigi halde elimle bbaktığımda gogsumde süt oluyor. Bu yüzden hastane tipi pompa kiralamayı düşünüyorum. Aranızda bu tür pompa kullanan var mı? Önerir misiniz?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


burcaksahin

http://www.annesutupompasi.com/kiralama.aspx


ben ilk sırada ortadakini kiralamıştım ablam için. çok memnun kalıp sonra satın almıştık. Ablamdan yıllar sonra ben sağ sağlim yine kullandım. 

Tavsiye ederim.


kitty

Ben her iki doğumumdan sonra bir süre medelanın hastane tipi pompasını kiralayarak kullandım. Memnun kalmıştım, sonrada medela swing ile işe geri döndüğümde süt sağdım. Ama kesinlikle hastane tipi olan hem hızlı hem de daha çok süt sağıyordu.


bayselif

Hastane tipi yerine ameda lactaline tavsiye ederim.uzun süre yüksek verimle kullanabilirsiniz zaten hastane tipi modelleri de var ama portatifini yapmıslar cift gögüs sagılabiliyor.


ferayeelgin

Ben madela hastane tipinden çok memnun kalmıştım.madela swingde çok güzel


stc2014

Bir tanıdığım kiralamış oldukça memnun kalmıştı. Çok hızlı sonuç alınıyormuş.musbet

İlk arkadaşın verdiği sitede spectra 2 kiralamış ve çok memnun kalınca satın almıştım. Tavsiye ederim..


Defnemveannesi

Ameda ve medela kiraladım.cok memnun kaldım. Sütumu baya arttırdı. Buzluklara sığmiyordu.


_dimple_

http://www.e-sumeras.com/index.php

Buradan medelanin hastane tipi pompasini kiralamistim ve cok memnundumysfmm

hastane tipi olanlardan nefret ediyorum medical park ta doğum yaptım dandik bi makine veriyolar çıkarkende bundan kiralayabilirsiniz. ne münasebet. olan sütü bile getirmiyor. eşim medikal bir yerden süt sağma makinesi almıştı çift gögüs için. tekte kullanılıyo.onun çektiği gibi makine bilmiyorum ben. aynısından görümcemede almıştık. muhteşem bişey. Unimom marka. süper ötesi.


ysfmm

unimom forteCevaplamak için Üye ol