Muğla Akyaka tarafında uygun güzel pansiyon tavsiyesi?

MelekAnne soruyor: 7

Yazın bir haftada Muğla Akyaka ve çevresini gezmek istiyorum. İkinci tatilim olacağı için uygun güzel yer tavsiyelerinizi beklerim.
Tşk.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


eylemyigit

Off ne güzel yerdir.Biz çocuk yokken gitmiştik.Ormanın içindeki bungalov evlerden birinde kalmıştık.Çok çok güzeldi.Sessiz sakin.http://www.campandtravel.com/kamp/g%C3%B6kova-akyaka-orman-kamp%C4%B1-8.aspx ; Ama tabii çocukla nasıl olur ? Bu sene benim de aklımdan burası geçiyor:))))


MelekAnne

tesekkurler Eylem. Bız çocukla gitmeyi düşünüyoruz.


olcameric

evet evet soruyu okuyuynca ben de hemen eylem yiğitin bahsettiği yerden bahsedecektim.bence çocukla olur hatta bizim niyetimiz de orası.


alininannesi

benim akyaka- Turnalı köyünde tam sahilde evini pansiyon olarak kiraladığım bir tanıdğım var,isterseniz iletişim bilgilerini paylaşrım sizinle..


kader_eymen

eylemyiğit, şu linkteki yerin adını belirtirmisiniz açamadım, bende akyaka düşünmekteyim.


angelique

iskele moteli tavsiye ederim. yalniz akyaka'ya cocukla gideceklere bir uyarim var, azmak suyu denize karistigi icin denizin ust katmani buz gibi. alisik olmayan cocuklar pek sevmeyebiliyorlar. bunun disinda cok huzurlu ve sevimli bir yer. iyi tatiller simdiden:)


uzaylianne

http://www.yucelen.com.tr/otel/gokova.php

 Bir kaç yıl önce gittiğimiz ve bayıldığımız bir yer.Eğer pansiyon değilde otel düşünürseniz Yücelen otel bölgedeki en güzel otellerden biridir.Cevaplamak için Üye ol