Kreş için eve yakınlık mı, eğitim mi?

nurturia soruyor: 3

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


coffetea

arkadaşlar bir de yalan konuşmalar çok oluyor,terübe ettiğim kadarıyla,

ark.ın kızı yeni başlamış,herşey süper hiç ağlamıyor demişler kapıda çıkış saati,tesadüfen başka bir veli varmış kapıda,dışarda konuşmuşlar;
sabah rastgeldim sizin kızınızmıydı,kendini yerlerden yere vurdu,hiç susmadan ağladı demiş...

bana da yemek konusunda süper yedi diyolardı ama asla yemediğine eminim.kendisi de yemedim diyebiliyodu ...eve gelince iştahsız çocuk.dolaba saldırıyodu açım diye....


gesnur

ilk anlattığınız kreş rota mı?


ElfAna

Oglum 15 aylikken evimize cok yakin bir okul oncesikuruma basladi. Saydiklariniz;  ebeveynlerin hosuna gidecek aktiviteler. 17 aylik bir bebegin bunlarin hicbirine ihtiyacduymayacagi kanisindayim. "Eve yakinlik mi, egitim mi?" diye sormussunuz ya; okul oncesi kurumlardaki egitimin toplumsal kurallara uymakla, ozbakim becerilerini gelistirmekle ve birkac alanla daha ilgili kalmasi taraftariyim.
Gelecek ay, ise baslayacaginizi belirtmissiniz. Isiniz eve yakin mi? Siz yokken evde bulunan birisi olacak mi? BUnlarin yaniti hayir ise; kresin eve yakinligi da bir arti olmayacaktir. Bebeginiz hastalandiginda veya acil cagirildiginizda avantaj olmasi gerek yakinligin.
Dikkatcekmek istedigim bir nokta da kurumlarin her ikisinin de yeni olmasi. Yeni kurum; oturmamis olur. Yasayabileceginiz olasi problemleri tolere edebileceginizden emin olun.
Kolay gelsin.
Cevaplamak için Üye ol