Ankara'da iyi bir çocuk psikoloğu bilen var mı?

lilac soruyor: 2

Merhaba Arkadaşlar, 3,5 yaşında oğlum var, kreşte bazı korkuları var ve tedirgin oluyor, konu ile ilgili iyi bir psikoloğa danışmak istiyorum, tavsiyeleriniz var mıdır? İnternette Rabia Ünsaldı Köle ve Fatma Kırımlı Taşkın isimlerini buldum, siz bu kişiler yada başka kişileri tavsiye eder misiniz?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


neslihan1

Merhaba,


İmge Danışmanlıktan Psikolog Betül Gündoğdu'ya gitmiştik biz. Kreşin psikoloğu oraya yönlendirmişti. Çok da memnun kalmıştık. Tavsiye ederim. 


eisel

Fatma KIRIMLI TAŞKIN  yıllardır herkese öneriyorum yıllarını bu işe vermiş  çocuklarını kendi çocuğu gibi görüyor kızımın karanlık korkusu vardı onun sayesin de birlikte yatmaktan kurtılduk, Tuvalet eğitiminde de yardım almıştık.Biz her aşama da rahatlıkla götürüyoruz ve Fatma hanıma danışmadan çocuğumuz hakkında asla karar almıyoruz.mesela tuvalet eğitimimiz de sadece 1 kere altına kaçırdı mükemmel bir şekilde tuvalet eğitimi vermişti.Gece asla kaldırmayın diyordu bende hiç kaldırmadım v.b gibi bir sürü şeyler söyledi bazı insanlardan duyuyorum da tuhafıma gidiyor gece 2-3 defa yatağı ıslatmasın diye kaldırıyorlarmışş çok üzülüyorum çocuklarımızı ve kendimizi yıpratmadan bilinçli bir şekilde profesyonel bir uzman yani Fatma HOCADAN yardım almanızı herkese ihtiyacı olanlara öneririmm Ankaranın en iyi çocuk ve ergen psikoloğu bizcee Cevaplamak için Üye ol