Oto koltuğu

Daphnes_Mum soruyor: 6


1 yaşındaki kızım için oto koltuğu arayışı içerisindeyim artık ana kucağına sığmaz oldu. Cybex Pallas isimli Almanya'dan ithal bir koltuk buldum hoşuma da gitti aranızda kullanan var mı acaba ?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


yasemin_ekin

ben de böyle bir model görmüştüm ama beni düşündüren önündeki o kısım. Bu ara bizimki, mama iskemleisnin tepsisini bile istemezken, o bariyeri ister mi emin olamadım. Sanki klasik emniyet kemerliler ile daha mı özgürler?


Daphnes_Mum

Evet dediğin doğru aslında ama ne bileyim bende çarpışma testlerinden iyi sonuç aldığını falan okuyunca hoşuma gitti. Tabi kızımın oturup oturmayacağı muamma ama önemli olan güvenliği ise oturmaktan başka çaresi yok diye düşünüyorum (pek başarılı olamasada yeri gelince otoriter olmaya çalıan bir annenin cevabıdır:))))


yasemin_ekin

Biz koltugu alırken, beğendiğimiz 1-2 modele oturttuk Ekini. En çok hangisini sevdiyse -yani hangisinde daha az mızırdadıysa- onu aldık. (Şimdiden seçim yaptırıyoruz kızımıza, sonra başımıza çıkacak, o ayrı:))


Daphnes_Mum

:)))  Evet doğru söylüyorsun gerçekten iyi bir yöntem, bizde o şekilde yapalım hangisi daha fazla içimize sinerse onu alırız.. Teşekkürler. Siz ne kullanıyorsunuz yani Ekin Hanım neyi beğendi:)


yasemin_ekin

Römer King Plus kullanıyoruz biz. Ama yazamadan edemeyeceğim: siyah köpük filan falan dediler, en iyi dediler. Gecen gün kılıfını çıkardım, bir baktım siyah köpük sadece boyun kısmında, diğerlerinde bize güven vermeyen ince bir köpük kullanmışlar. Hani adamlar marka, vardır bir bildikleri mutlaka ama insan "gözü daha bir doysun" istiyor.

İstersen detaylarda israr eden müşteri ol, çıkar biraz kılıfi bakalım içinde neler varmış.


Daphnes_Mum

Yani ters tepki almaktanda korkan biriyimdir ben, de get başımızdan bu delide nerden geldi demesinler sonra bana:)))
Evet Römer'e iyi diyorlar o da tercihlerimiz arasında ama oturduğum ilçede onu bulmak mümkün değil o nedenle 1 ay daha beklemek durumundayız İzmire gittiğimizde karar verip birine alıcaz inşallah, yinede çok teşekkür ederim tavsiyelerin ve yorumun için.Cevaplamak için Üye ol