Ankara bilkent, çukurambar, odtü, çayyolu civari kreş arıyorum-2 yaş

lilac soruyor: 6

Selam Arkadaşlar, bebeklerinizi kreşe verip memnun kaldıysanız paylaşabilirseniz çok sevinirim. Bu aralar kreş araştırmasındayım. Henüz gidip gezmedim ama bakacaklarım arasında: Kids Garden Bilkent, Kids Academy, Küçük Şeyler, Yeni Ufuklar Anaokulu, Rota Çukurambar, Akman Yuva var..

Tavsiyeleriniz yazabilirseniz çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


6 Cevapyasemin312

Ümitköy, kidsland Prescholl yeğenim 2 yıldır devam ediyor. Ümitköy civarında bulabileceğiniz bina, içerik ve personel donanımı açısından birkaç okuldan biri.
umarım faydalı olur.


akademisyen

Küçük oğlum 3 yaşında ve ona anaokulu arayışındaydık. Büyük oğlum sağlık sorunları sebebiyle çok geç anaokuluna gitmişti.Eşimin işi dolayısıyla Kayseri'deydik ve bizim için anaokulu güvenli olsun sevilsin mutlu olsun ve okula hazırlasın demekti o zamanlar. Sonra da devam edeceği kolejin anasınıfına gitti.Küçük oğlum Kaan sürekli sorular soruyor ve yaptığımız tüm aktivitelere rağmen bir türlü ona yetemiyoruz. Bilkent 3 te oturuyoruz. Bölgedeki bir kaç yuvayı gezdik. Bizim için anaokulu demek artık güvenlik ve sevginin yanı sıra farklı aktivitelerle birlikte iyi bir eğitim vermeli ve fiziki koşulları da bunu desteklemeli, gelişimini değerlendirmeli ve bizimle paylaşmalı. Gezdiklerimiz arasından Bilkent Kids içimize sindi. Fiziki koşulları çok iyi, sınıfları ferah ve geniş, kocaman bir bahçesi var. 10 yıllık bir yuvaymış.Eskiden isimleri Beceriküpü'ymüş. Eğitime çok önem veriyorlar, çeşitli uygulamaları var. İngilizce için her sınıfta bir de İngilizce Öğretmeni var. sahibi Psikolog ve kendi çocukları da ordan mezun olmuş. Gelişim toplantıları yapıp sürekli anne-babalarla bu bilgileri paylaşıyorlarmış.Piyano,bale,yoga ve tenis dersleri için de para almıyorlar. Nisan'da Bilkent Kids'e başlıyoruz,kaydını yaptırdık. Siz de bir gezip görün derim.


mugertop

 Sevgili Lilaç;

Kids Garden'ın sahibini ve okul müdürünü tanıyorum,gerçekten çok ilgililer, sahibesi Özlem Hanım'ın da iki oğlu var. En önemlisi bizi anlayan annelerden. Çok da sevecen...  Aynı zamanda Kids Gardena çocuklarını gönderen tanıdığım arkadaşlarımda var. Çok memnunlar. Kalabalık bir kreş değil,ben de kızımı önümüzdeki dönem hiç düşünmeden 3 tam gün ile Kids Garden'a başlatacağım.(tabi bir diğer önemli etken de iş yerime çok yakın oluşu) Size de randevu alıp okul Müdürü Hale Hanım ile görüşün derim. Fiyatı da bilkent deki diğer kreşlere oranla çok uygun...


ayeler

Merhaba, Yukarida bahsettiginiz anaokullari arasinda secim yaptiniz mi? Ben de ozellikle Kids Garden uzerinde duruyorum. Bir kac kez de gittim gorustum. Genel olarak begendim, ama aktiviteleri konusunda cok bilgi sahibi olamadim. mugertop, siz baslattiniz mi kizinizi? Memnun musunuz? Bilgi verebilir misiniz?


ceydaceys

merhabalar,
eski ismi beceri küpü yeni adı bilkent kids olan kreş kapandı mı acaba? netteki numaralardan ulaşamıyorum bir türlü.. işaretler kapandığını gösteriyor ama bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. "akademisyen " siz çocuğunuzu 2 yıl önce yazdırmışsınız sanırım akibetiyle ilgili bilginiz vardır.. lütfen yardımcı olur musunuz tamda sizin yazdığınız özellikleri taşıyan bir kreş arıyorum çünkü:( hem ingilizce öğrensin hem iyi bir eğitim alsın hem bizleri bilgilendirecek güzel bir kreş olsun istiyorum.. bu konuda bilkentte (önceliğim bilkent) veya tavsiye edeceğiniz başka kreşler varsa yazarsanız çok memnun olurum...Cevaplamak için Üye ol