Kadıköy ve çevresi kreş anaokulu ilkokul

driller soruyor: 5

Merhaba herkese; benim oğlum 3 yaşında, 2 yaşından beri Kreşe gidiyor.son 6 aydır da tam gün(10-16:00) gönderiyorum.kendi işim olduğı için bırakıp alma saatlerini esnetebiliyorum.yani tam tam gün olmuyor :) benim gönderdiğim kreş küçük butik bir yer. Ama oğlum büyüdükçeyetersiz geldiğini düşünüyorum. İçinde drama, müzik, spor gibi etkinlikleri olan ve bunlara eksra para istemeyen.yemek menülerini özenli seçen(şeker-çikolata vb kullanmayan) Seçtiği öğretmenleri ve yaklaşım tarzı açısından uzman ve kendini bilen bir yer arıyorum.öyle bi yer var mı bilmiyorum tabi😂 neyse bu konuyu ilkokula a kadar uzatma nedenim malum..aynı çevre ve alıştığı düzenle ilkokul güzel olurdu. Göztepede oturuyorum..yöm , efdal ve ırmak benim duyduklarım. Ama iyimidir kötümüdür bilemiyorum..Siz neler yaşadınız?Deneyim paylaşırsanız, olumlu olumsuz sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


missmarttle

Göztepenin neresinde oturuyorsunuz bilmiyorum, ben de bu hafta Göztepeye taşınıyorum ve gezdiğim bütün kreşler bende hayal kırıklığı yarattı açıkçası. Ben mutlaka yürüme mesafesi olsun istiyorum çalışma saatlerimden dolayı, o yüzden sınırladığım alan dışında kalan ama beğendiğim bir kreşi söyleyeyim size, tanzimat sokak’taki mor mimoza (momo anaokulu) yöm’ü de fena bulmadım ama maalesef bu yıl ve 2020-2021 yılı için kontenjanlar dolmuş, ırmak ve efdal de benim için ters noktalarda kaldığı için gezmedim. Cevapları takip edeceğim ben de 


emel_s

Merhaba,

Oğlum Küçük Ağaç GBE'de. İlkokula kadar eğitim vermesine rağmen kreşin sistemi ve genel yaklaşımından memnunuz. Sahibi bir pedagog ve uzun süredir bu işi yapıyor. İşini birebir takip eidyor. Daha önce özel okullarda da pedagog olarak çalışmış.

Okulun fiziksel koşulları iyi, bahçesi birçok kreşe göre büyük, ek ücretli olsa da branş dersleri var. Saatleri de iyi, çalışan anneler düşünülmüş. 18:30'a kadar açık.

Daha fazla detay isterseniz özelden yazabilirim, bence okulu da ziyaret edebilirsiniz.


ferryboat

Merhabalar, Erenköy’de Akademi Deha Anaokulu’nda kızım. 2 senedir devam ediyoruz. Gerçekten kefil olabileceğim bir anaokulu. 


london

2018-2019 ılkokul araştırmalı hakkında konulu sayfaya gecın bence


sgsgsgsg

Bahçeşehir çamlıca kampüsü ve Bilnet Çamlıca ile ilgili ilkokul seviyesinde bilgisi olanlar paylaşabilir mi?Cevaplamak için Üye ol