8 aylık bebek ne zaman/ne kadar anne sütü içer?

charlizzze soruyor: 2

Arkadaşlar,


Daha önce sorulan sorularda sadece 8 aylık bebeğin katı gıda düzeninden bahsedilmiş. Eren, ben yokken kesinlikle ne kaşıkla ne de biberonla anne sütü alıyor ne yazık ki. Ama ben  işten gelince emiyor mutlaka. Önceleri kafaya takıyordum gündüzleri almıyor diye. Ama sonradan artık 8 aylık oldu dedim kendi kendime. Daha ne kadar her öğünden sonra anne sütü emecek?  Sabah işe gitmeden ve (ben genelde 4 gibi evdeyim en geç) işten gelince ve tabiki yatarken (gerçi emerek uyumayı bıraktı gibi fakat gece emmelerine aynen devam) emiyor. Siz nasıl yapıyordunuz gündüzleri? Çok şükür yemek yemesi fena değil, doyuyor ki açlık krizine girmiyor. Ama gene de az buçuk rahatsız ediyor beni gündüzleri pek emmemesi..

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


charlizzze

Arkadaşlar iki kere basınca aynı soru iki kez çıkmış. Özür dilerim. Silemiyorum da ötekisini. İsterseniz bunu cevaplayın sadece.


derinoyku

Ben işteyken 11 ve 16 gibi iki kez 150-160cc içiyordu biberondan.Ama benim kız pek ek gıda yemezdi.Ben işten dönünce de 19-21-02-04-06 emme düzenimiz diCevaplamak için Üye ol