Aysun thesütçü'den süt alan varmı?istanbulda güvenilir çiğ süt tavsiye eden?


Yusuf_Ahmed soruyor: 8

arkadaşlar şimdiye kadar pastorize günlük sütleri tercih ediyordum.çiğ sütü güvenilir bi yerden bulursam yoğurdu çiğ sütle yapmak istiyorum.varmı güvenilir bi mandıra tavsiyesi olan?yada pastorizeye devammı edeyim?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


Ezgi_MertBora

Aysun hanımdan alıyorum her hafta duzenlı olarak. Gayet memnunuz tavsıye ederım.


Yusuf_Ahmed

ezgi_mertbora her yere getriyormu?nasıl ulaşırız?mail atmaya çalıştım ama sorun gönderilemiyo.


ipekkusgoz

ben havalar soğuduğundan beri Pınar Hanım'dan alıyorum süt ve yoğurt mayası. Memnunum şu anda bakalım yaz gelince ne olacak?


Ezgi_MertBora

thesutcu@gundonumu.biz.tr adresinden iletişime gecebilirsiniz. Ancak kapasitelerine gore sanırım sıraya koyarak yeni uye kabul ediyorlar. Ben 3 hafta bekledim ve sürekli kendimi hatırlattım . 3-4 kez aynı maili yolladım heralde. 3 hafta sonra gonderim bolgeleri ve işleyiş ile ilgili detaylar içeren bir mail gonderdiler. Ben Ataşehirdeyim ve bu bolgeye her persembe sabah saatlerinde kapıya teslim getiriyorlar. Listeye gore İstanbulun pek cok yerine gonderim var gibi gorunuyor. Bazı bolgelerde organik market olark hizmet veren satış noktaları var oralardan da temin edilebiliyor. Kapıya teslim en az 5 litre. Ama gozunuz korkmasın hemen bitiyor. Ben tavsıye ederım. Ayrıca yazın gonderemıyor ama Pınar hanımı da her urununde oldugu gıbı sut ıcın de tavsıye ederım. Yogurt mayasını da pınar hanımdan alıyorum. Aysun the sutchunun sıtu sagıp eve gonderım suresı daha kısa oldugu ıcın onu tercıh etmiştım. Bu arada pınar hanımda sıraya koya bekleme gıbı bır durum yasanmaz. Hızla size doner.evhamlianne

Ben de Aysun the sütçü'den alıyorum. Her perşembe Maltepe'ye dağıtım yapıyor. Üyeliğe kabul edilmek için 2-3 hf. civarı bekledim ve sürekli mail atmıştım :) kızıma da bu sütü içiriyorum, yoğurdumuz da bu sütten. Artık evimize hazır yoğurt girmiyor. İçim çok rahat.


zehragoksu

Bende internetten bir site bulup denedim. Sonra sütlerinden çok memnun kaldım. Şimdi devamlı alıyorum. Sadece İstanbul Anadolu yakasına dağıtım yapıyorlar ama aradığının ertesi günü siparişini teslim ediyorlar. Sitenin adı www.gunlukdogalsut.com . Tavsiye ederim.


tuana85

👉��Herkese merhaba Erenköy pazarının kurulduğu Çelebi sokakta yeni açılan Neyir Süt ü tavsiye ederim Sakarya'da kendi çiftliklerinden güvenilir doğal süt ve süt ürünleri getiriyorlar Ben kendim denedim memnun kaldım size de tavsiye ederim yolunuz düşerse mutlaka süt alın derim�� 👍😄


kurablyemm

Yeriniz nerde Beylikdüzüne bizim ttanıdıkssüt getiriyor bizde oradan alıyoruz1yildir %100guvenilir cÇatalca da iftligi


Cevaplamak için Üye ol