İst. çocuk doktoru

Gulusoy soruyor: 5

Hülya Hnm ile ilgili bir yazışma olmuş ama bana fazla uçta geldi Hülya Hnm. Alternatif olarak önerebileceğiniz bir doktor var mıdır?
Acıbadem de çok iyi bir doktora gidiyoruz ama çok fazla zaman ayıramıyor malesef. Bir de fiziksel gelişim dışında fazla bilgi alamıyoruz. Bebeğin genel gelişimi (uyku düzeni, yeme trendi, v.b.)
konusunda bilgi veren, bebekleri seven ve yenilikleri takip eden bir doktor tavsiyeniz var mı? Anadolu Yakasında olması tercih nedenidir ama karşıya da gidebilirim. 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


aycaogus

Kadir Tuğcu.


nesrinmy

Yeditepe Üniversitesi Tıp fakültesi dekanı Ayça Vitrinel. Süperdir....

her kontrol 10 dk diye girip konus konus 1 saate varan kontrollerimiz oluyor. Her şeyi sorabileceğiniz çok şeker bir dr. 


mkv

Medipol Hastanesi Birol Saral. Cok fazla vakit ayırır, aynı soruyu 10 kezde sorsanız yine cevap verir, cocukları cok sever, cok sıcak yaklaşır cocuklara ve ebeveynlere, cok rahatlatıcı bilgiler verir. 7/24 aradıgınızda cevap verir. En ufak bir sorunu bile atlamaz, geçiştirmez. Onceden bnm bulundugum sehirdeydi fakat 8-9 ay kadar once ayrıldı. Biz cok memnuduk kendisinden


Gulusoy

yanıtlar için teşekkürler, hepsine bakıyorum netten şimdi..


esencan

Benim kızımın ve oğlumun doktoru da Birol Saral, şu anda Hisar Hastanesi'nde çalışıyor, Medipol'den ayrıldı, bizim evimize uzaklaştı biraz ama yine de vazgeçmeyi hiç düşünmedik birol bey'den, çünkü gerçekten de iki çocuğumuzda da bize her zaman çok yardımcı oldu, telefonla her zaman kolay ulaşabildik, sorunlarımızın çoğunu da telefonla çözdü, şiddetle tavsiye olunur :)Cevaplamak için Üye ol