EMİNÖNÜ HAVUZLU HAN

htc_eray soruyor: 10

EMİNÖNÜ HAVUZLU HAN' A GİDEN VARMI ACABA, ÜRÜNLERİ NASIL KALİTELİ Mİ, FİYATLARI UYGUN MU, O KADAR YOLU GİTMEYE DEĞER Mİ? GİDENLER BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


ra_she_de

ben gitmiştim hamileyken. fiyatlar uygun belki ilk alışveriş için tercih edilebilir. nakit verirseniz daha da indirim yapıyorlar. tekstil için değil de diğer alışveriş kalemleri için çok uygun oluyor fiyatlar. küvet, bakım malzemeleri, çanta vs ıvır zıvır. ben bir daha gitmedim sadece kıyafet için gitmeye gerek yok yani.


htc_eray

BEN EN ÇOK YATAĞINI ALMAK İSTİYORUM ORDAN OYUN PARKI İÇİN, TABİ GİTMİŞKEN IVIR ZIVIR DA ALINACAK... TŞK EDERİM BİLGİLERİNİZ İÇİN.


asli_arda

ben baya alışveriş yapmıştım ordan ...indirimi çok bide kalliteli bence dışarda gördüğüm çoğu şey orda yarı fiyatına idi.. ben tüm bebek alışverişini nerdeyse ordan yaptım hastane takımından battananiyesine çantasına kadar yanılmıyosam indirim ile 200 mü ne tutmuştu dışarda bukadar uuyguna alamazsın bence :)gitmeni bende öneririm 


htc_eray

teşekkür ederim...şuan 7 aylık hamileyim, daha fazla ağırlaşmadan gitmem gerek, yorucu olcak sanırım :)


asli_arda

bende 7 aylık gitmiştim :)ağırlaşırım diye korkmuştum ama son hafta gene alışveriş merkezndeydim :)):ra_she_de

mümkünse hafta içi gidin haftasonu gidecekseniz de erken gidin çünkü çok kalabalık oluyor. sakinken daha rahat yaparsınız alışverişinizi.


nilaylilayla

ben 1 tane şey almdan çıkmıştım oradan..yorulduğum da cabası..çok da kalabalık..tekstil çok kalitesiz..diğer ürünleri de dışarıdakilerle kıyaslayınca hemen hemen aynı üstelik taksit de yapmıyor..örneğin emzirme yastıkları ,e bebekle falan aynı ,ama nakit..mantıksız yani..eşim kızmıştı hatta buralara geldik bari bişey al diye..aynı paraya nakit size uygunsa gidin..


akarsum

ben 3 sene kadar önce havuzlu han dan bütün bebek eşyalarını almıştım fiyat olarak uygundu ve çok kaliteliydi.
bundan 4 ay kadar önce kuzenim gitti hiç bişe almamış her şey pahallı ve kaliteli hiç bişe yok dedi.zeynep_bartu

önceki yıllarda nakit paraya güzel indirimler oluyormuş, ama biz de gidip eli boş dönenlerdeniz. çünkü o kadar çok bebe market ve online alışveriş sitesi var ki, ciddi indirimler oluyor, onları takip ederseniz, daha karlı olur sizin için.


duygutrkl

bende gittim havuzlu hana ama bence daha uygun yerler var.çok uzaktaysan o kadar yolu gitmeye değmez.ama yakınsan git.tek iyi yanı her ihtiyacı birarada bulabilmen.onun dışında bazı ürünler pahalı bile diyebilirim.Cevaplamak için Üye ol