Doğum anı

sudenazlierdic soruyor: 6

kızlar 3 haftam kaldı doğuma. Dogumda yasadığınız zorluklardan bahseder misiniz?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


cicikusbicirik

Sevgili arkadaşım,öncelikle sana hayırlı doğumlar dilerim.Normal doğumda sancı çekmek zorluk olabiliyor ama o da bir süre sonra o en güzel doğum anıyla son buluyor.Doğum anında ben çok susamıştım onu hatırlıyorum.İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.


nnunnis

zorluklara odaklanıp moralinizi bozmayin derim her doğum kişiye özel yani birinin yaşadığı zorluk sizin için kolay olabilir pozitif düşüncelere odaklanin. Bebek bir şekilde çıkacak içerden merak etmeyin.2 hafta önce normal doğum sancısı çekerek sezeryan olan bir anne tavsiyesi :) kolaylıklar diliyorum size.


asse

nnunnis'e çok katıldım. doğumdaki zorlukşara odaklanma, her beden farklı işleyen bir saat gibi. ha güzellikleri dersen, hem sezeryen hem de sezeryen sonrası normal doğum yapmış biri olarak diyorum ki, keyfini çıkar.güzel doğumlar ve kolaylıklar dilerim. 


ssebnemm

Buradaki insanlar merhametli çıkmış da sizi korkutmamis doğuma yakın korkunç doğum hikayeleri anlatalar cooook. Bence hiç sorup soruşturmayin. Eninde sonunda doğuyor çocuk. Benimki 18 aylık bile oldu. Başta bidaha tövbe derken şimdi acısını bile hatırlamıyorum. Allah yardımcınız olsun sağ salim alırsınız kucağınıza inşallah.


hat

Pozitif doğum hikayelerini okuyun derim..


cancun

bilinçli olmak kötü bir şey değil. karşılaşabileceğiniz olumsuz durumları bilmek ve ne gibi kararlar alabileceğinizi düşünmek size bir zarar vermez hatta dah sonrasında ortaya çıkabilecke bir çok olumsuz durumu da önler. bu yüzden siz pozitif doğum hikayelerine odaklanaın ama neler ters gidebilir ya da nasıl olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz bunları da göz ardı etmeyin bence. ve webde bu konu ile ilgili çok çok fazla içerik var hem olumlu yanları hem zorlukları vs.Cevaplamak için Üye ol